EN

Návrat do džungle

Dobrodružstvá z džungle 2

Bear Grylls


Pokračovanie strhujúcej knihy Duch džungle od svetoznámeho dobrodruha Beara Gryllsa!
Mak sa vracia späť do Indie, kde ochranári sledujú pohyb divokých slonov, neustále ohrozovaných drevorubačmi a pytliakmi. Keď spolu s kamarátkou Diyou objavia v dedine slonie mláďa, ktoré uväznil podlý kšeftár, rozhodnú sa riskovať a vydať sa priamo do srdca džungle, aby zviera vyslobodili a priviedli naspäť k stádu. Vydajte sa spolu s Makom na ďalšie dobrodružstvo, inšpirované klasikou Rudyarda Kiplinga Druhá kniha džunglí, ktoré napísal skutočný a svetoznámy dobrodruh Bear Grylls!

Informácie

Ilustrátor Javier Joaquin
Číslo dielu 2
Jazyk slovenčina
Počet strán 232
EAN 9788056610244
Dátum vydania 10.5.2019
Vek od 10
Formát 127x196 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,36
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Dokázali by ste prežiť v džungli?

Šesť mesiacov po tom, ako sa Mak stratil v divočine, sa vracia späť do indickej džungle, kde ochranári sledujú pohyb divokých slonov, neustále ohrozovaných drevorubačmi a pytliakmi.

Keď spolu s kamarátkou Diyou objavia v dedine slonie mláďa, ktoré uväznil podlý kšeftár, rozhodnú sa riskovať a vydať sa priamo do srdca džungle, aby zviera vyslobodili a priviedli naspäť k stádu. Mak však čoskoro zistí, že ak chcú nebezpečnú výpravu prežiť, bude si musieť spomenúť na všetko, čo ho džungľa v minulosti naučila.

Vydajte sa spolu s Makom na ďalšie dobrodružstvo, inšpirované klasikou Rudyarda Kiplinga Druhá kniha džunglí, ktoré napísal skutočný a svetoznámy dobrodruh Bear Grylls!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Dobrodružstvá z džungle"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM