EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry našej spoločnosti je sklad ZATVORENÝ. Expedícia objednávok bude obnovená od 12. 07. 2022. Využite skvelú zľavu 25% počas inventúry!

Země příběhů – speciální průvodce

Chris Colfer


Bohatě ilustrovaný průvodce světem pohádek Chrise Colfera!
Fanoušci Země příběhů, pozor! Doplňte svoji knihovničku o bohatě ilustrovaného průvodce oblíbených příběhů. Přehledně zpracovává původ a historii řady postav, míst a kouzelných předmětů. Zachycuje spletitá magická dobrodružství, jak je znáte a milujete, a zároveň přináší i nové, dosud neznámé obrázky a informace. Třešničkou na dortu jsou originální skici postav a obálek od Chrise Colfera a další bonusové materiály, které dokumentují vznik slavné série.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 256
EAN 9788025344606
Dátum vydania 31.10.2019
Vek od 9
Formát 145x210 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,645
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Fanoušci Země příběhů, pozor!

Doplňte svoji knihovničku o bohatě ilustrovaného průvodce světem pohádek. Přehledně zpracovává původ a historii řady postav, míst a kouzelných předmětů. Zachycuje spletitá magická dobrodružství, jak je znáte a milujete, a zároveň přináší i nové, dosud neznámé obrázky a informace. Ocení ho proto nejen nováčci, ale i oddaní fanoušci Země příběhů.

Třešničkou na dortu jsou originální skici postav a obálek od Chrise Colfera a další bonusové materiály, které dokumentují vznik slavné série.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Krajina príbehov"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Chris Colfer

Chris Colfer

Chris Colfer je americký spisovateľ, herec, spevák a producent, držiteľ Zlatého glóbusu za rolu Kurta Hummela v seriáli Glee. Sám napísal, produkoval a hral vo filme Zasiahnutý bleskom. V roku 2011 ho časopis Time zaradil na zoznam 100 najvplyvnejších ľudí sveta. Vo svete kníh sa preslávil sériou Krajina príbehov. Všetky časti sa dlhodobo držali na vysokých priečkach predajnosti.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM