EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Nelly a příšerky

Kes Gray


Proč se příšerky schovávají???
Jestli příšerky opravdu existují, tak jak to, že jsem nikdy žádnou neviděla? zeptala se Nelly. To proto, že si nemůžou vyjít do společnosti, odpověděl tatínek. - A proč si příšerky nikdy nemůžou vyjít? - .Protože nemají k malým příšerkám nikoho na hlídání. A tak se Nelly rozhodne, že si dá inzerát a stane se takovou babysitter malým příšerkám. Zažije spoustu legračních příhod, naučí se vařit rybí oči v předvařeném slizu, leccčemu nerozumí, ale nikdy nesoudí nikoho podle vzhledu.

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Rada Nelly
Počet strán 244
EAN 9788000027463
Dátum vydania 19.9.2011
Vek od 8
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,33
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

„Jestli příšerky opravdu existují, tak jak to, že jsem nikdy žádnou neviděla?“ zeptala se Nelly.

„To proto, že si nemůžou vyjít do společnosti,“ odpověděl tatínek. - „A proč si příšerky nikdy nemůžou vyjít?“ - .„Protože nemají k malým příšerkám nikoho na hlídání.“

A tak se Nelly rozhodne, že si dá inzerát a stane se takovou babysitter malým příšerkám. Zažije spoustu legračních příhod, naučí se vařit rybí oči v předvařeném slizu, leccčemu nerozumí, ale nikdy nesoudí nikoho podle vzhledu a podivného jídelníčku. Má radost, když jako hlídačka zvládne každou situaci!

Kniha plná humoru - pro zasmání i nenápadné poučení.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Nelly"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!