EN

Veľká kniha vypaľovania CD a DVD

Jiří Hlavenka, kolektiv


Staňte sa majstrom všetkých vypaľovačov! Ani najzložitejšie vypaľovanie a kopírovanie CD a DVD pre vás už teraz nebude tajomstvom. Všetky druhy, typy a režimy vypaľovania, kopírovania, klonovania, prekonávania ochrán. Výber mechaniky a diskov. Vytvorenie a vypálenie dokonalého hudobného CD. Vytvorenie dokonalého filmového CD a DVD. Návody na programy: Nero, CloneCD, CloneXXL a veľa ďalšieho. CD s užitočnými programami a pomôckami pre vypaľovanie.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 448
EAN 9788089190096
Dátum vydania 11.4.2005
Vek od 15
Formát 167x225 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Hmotnosť 0,82
Typ kniha + CD

Vypaľovanie CD diskov - ale tak isto aj DVD - sa v posledných rokoch stalo jednou z najčastejšie vykonávaných a najobľúbenejších činností. Mechanika, ktorá je schopná disky nielen prehrávať, ale i vypaľovať, je dnes bežnou súčasťou väčšiny novo predávaných počítačov. Cena diskov rýchlo klesá a programy, ktoré umožňujú vypaľovanie sú stále kvalitnejšie a dostupnejšie.

Vypaľovanie slúži mnohým účelom - prostému ukladaniu dát počnúc cez vypaľovanie hudobných, filmových, kombinovaných i multimediálnych CD a DVD, a končiac špeciálnymi typmi ako CD Extra, SVCD, bootovacími cédečkami a mnohými ďalšími možnosťami predovšetkým pri DVD.

Vypaľovanie pomocou vypaľovacieho programu je na jednej strane jednoduché, ak sa uspokojíte s tým, že na disk uložíte dáta, ale na druhej strane i veľmi obsiahle - pokiaľ mu dokonale chcete porozumieť a dobre ovládnuť hlavne tvorbu iných diskov ako "obyčajných"-dátových. Preto sme pripravili knihu, ktorá sa chce stať bibliou alebo teda encyklopédiou vypaľovania CD a DVD. Dosť pozorne a do mimoriadnych podrobností opisuje celú oblasť vypaľovania a nezanedbáva pri to ani oblasti súvisiace s témou.

V knihe je obsiahnutá teoretická i praktická stránka vypaľovania - návod k používaniu najčastejších a najlepších programov. Poradí vám vybrať tú správnu mechaniku, CD a DVD. S pomocou tejto knihy sa dostanete do všetkých tajností vypaľovania, ušetríte si hromadu času a zničených CD.

Kniha bude vaším radcom keď budete chcieť skúsiť iný, málo používaný postup. Staňte sa majstrom tohto odboru a zvládnete všetky druhy, typy a spôsoby vypaľovania !

Priložené CD obsahuje audio a video aplikácie a utility ako CDRWin, ClonyXXL, DVD Decrypter, DVDFab, DVDShrink, DivX Bundle, Exact Audio Copy, Feurio 1.65, Nero Plugins, RecordNox Max, VCDGear, Vstrip, VirtualDub a mnoho ďalších.

Súbory na stiahnutie

pdf Obsah.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!