EN

Veľká kniha vypaľovania CD a DVD

Jiří Hlavenka, kolektiv


Staňte sa majstrom všetkých vypaľovačov! Ani najzložitejšie vypaľovanie a kopírovanie CD a DVD pre vás už teraz nebude tajomstvom. Všetky druhy, typy a režimy vypaľovania, kopírovania, klonovania, prekonávania ochrán. Výber mechaniky a diskov. Vytvorenie a vypálenie dokonalého hudobného CD. Vytvorenie dokonalého filmového CD a DVD. Návody na programy: Nero, CloneCD, CloneXXL a veľa ďalšieho. CD s užitočnými programami a pomôckami pre vypaľovanie.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 448
EAN 9788089190096
Dátum vydania 11.4.2005
Vek od 15
Formát 167x225 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Hmotnosť 0,82
Typ kniha + CD

Vypaľovanie CD diskov - ale tak isto aj DVD - sa v posledných rokoch stalo jednou z najčastejšie vykonávaných a najobľúbenejších činností. Mechanika, ktorá je schopná disky nielen prehrávať, ale i vypaľovať, je dnes bežnou súčasťou väčšiny novo predávaných počítačov. Cena diskov rýchlo klesá a programy, ktoré umožňujú vypaľovanie sú stále kvalitnejšie a dostupnejšie.

Vypaľovanie slúži mnohým účelom - prostému ukladaniu dát počnúc cez vypaľovanie hudobných, filmových, kombinovaných i multimediálnych CD a DVD, a končiac špeciálnymi typmi ako CD Extra, SVCD, bootovacími cédečkami a mnohými ďalšími možnosťami predovšetkým pri DVD.

Vypaľovanie pomocou vypaľovacieho programu je na jednej strane jednoduché, ak sa uspokojíte s tým, že na disk uložíte dáta, ale na druhej strane i veľmi obsiahle - pokiaľ mu dokonale chcete porozumieť a dobre ovládnuť hlavne tvorbu iných diskov ako "obyčajných"-dátových. Preto sme pripravili knihu, ktorá sa chce stať bibliou alebo teda encyklopédiou vypaľovania CD a DVD. Dosť pozorne a do mimoriadnych podrobností opisuje celú oblasť vypaľovania a nezanedbáva pri to ani oblasti súvisiace s témou.

V knihe je obsiahnutá teoretická i praktická stránka vypaľovania - návod k používaniu najčastejších a najlepších programov. Poradí vám vybrať tú správnu mechaniku, CD a DVD. S pomocou tejto knihy sa dostanete do všetkých tajností vypaľovania, ušetríte si hromadu času a zničených CD.

Kniha bude vaším radcom keď budete chcieť skúsiť iný, málo používaný postup. Staňte sa majstrom tohto odboru a zvládnete všetky druhy, typy a spôsoby vypaľovania !

Priložené CD obsahuje audio a video aplikácie a utility ako CDRWin, ClonyXXL, DVD Decrypter, DVDFab, DVDShrink, DivX Bundle, Exact Audio Copy, Feurio 1.65, Nero Plugins, RecordNox Max, VCDGear, Vstrip, VirtualDub a mnoho ďalších.

Súbory na stiahnutie

pdf Obsah.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM