EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

OpenOffice.org 1.1

Užívateľská príručka

SuSe


OpenOffi ce.org je plnohodnotný kancelársky balík, v ktorom môžete vytvárať texty, tabuľky, prezentácie a obrázky a ukladať ich vo formátoch bežných v Microsoft Office. Príručka vás naučí vytvárať a upravovať profesionálne dokumenty v Open Office. Súčasťou knihy je i CD s plnou verziou programu v slovenskej lokalizácií.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 1638
EAN 9788025104101
Dátum vydania 9.11.2004
Vek od 15
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Hmotnosť 0,65
Typ kniha + CD

OpenOffice.org je plnohodnotný kancelársky balík, v ktorom môžete vytvárať texty, tabuľky, prezentácie a obrázky a ukladať ich vo formátoch bežných v Microsoft Office, aby boli čitateľné i pre užívateľov tejto zatiaľ najrozšírenejšej platenej elektronickej kancelárie.

V našej publikácii sa OpenOffice.org naučíte inštalovať v systémoch Linux i Windows (prílohou knihy je CD s kompletnými inštalačnými súbormi) a zvládnete prácu s jeho jednotlivými aplikáciami. Kniha vás prevedie krok za krokom všetkými znalosťami potrebnými pre tvorbu profesionálnych dokumentov.

- Textový editor OpenOffice.org Writer – naučíte sa základy tvorby textových dokumentov a ich formátovanie, využitie šablón a štýlov i automatické vkladanie a formátovanie textu.

- Tabuľkový procesor OpenOffice.org Calc – návrhy štruktúry tabuliek, vzorce, formátovanie tabuliek i grafov pre vás budú s touto knihou veľmi jednoduché.

- Prezentačný nástroj OpenOffice.org Impress – zvládnete základy tvorby prezentácie, jej predvádzanie i export na web.

- Kresliaci program OpenOffice.org Draw – naučíte sa využívať jednoduchšie kresliace funkcie programu, ale i náročnejšie efekty, napríklad trojrozmerný text a rotáciu objektov.

- Kapitola tipov vás okrem iného prevedie funkciami ochrany dokumentov tabuliek a naučí vás i základom návrhov zložitejších databázových tabuliek.

OpenOffice.org je plne lokalizovaný do slovenčiny a úplne zadarmo. Na CD je najnovšia verzie OpenOffice.org 1.1.3., ktorá bola uvoľnená v októbri 2004. Popisy a obrázky uvedené v knihe zodpovedajú postupom v tejto verzii.

Súbory na stiahnutie

pdf Obsah.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!