EN

Napaľujeme CD a DVD pomocou programu NERO 6 RELOADED

Jiří Hlavenka


I keď sa napaľovanie stále zjednodušuje, predsa len ide o proces, ktorý môže začínajúcim užívateľom robiť značné problémy. Kniha vás naučí ako nainštalovať a upgradovať NERO RELOADED, napáliť dátové, hudobné i kombinované CD alebo cédečko s obrázkami, ako napáliť viac, ako udáva výrobca, pomocou Overburn (prepaľovania) pomocou Nero Image Drive vytvárať umelé (virtuálne) disky a mnoho ďalších rád.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 168
EAN 9788025106990
Dátum vydania 25.8.2005
Vek od 15
Formát 148x210 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Hmotnosť 0,2
Typ kniha

Napaľovací program Nero Burning ROM je už niekoľko rokov s prehľadom najrozšírenejším produktom na trhu, ktorý disponuje mimoriadnou stabilitou, spoľahlivosťou a rozsiahlou kvalitnou funkčnosťou a veľmi dobre sa s ním pracuje. Nero 6 predstavuje kompletný balík programov, s ktorými môžete napaľovať rôzne typy cédečiek a devédečiek. Autor vás zoznámi zatiaľ s poslednou, šiestou Reloaded verziou programu, ktorá podstatne vylepšila a rozšírila možnosti starších verzií a to predovšetkým o takmer desiatku ďalších modulov a programov, ktoré vyhovujú súčasným potrebám, ako je tvorba a editovanie hudobných CD, ale hlavne CD a DVD filmových.

V tejto knihe nájdete presný a výstižný návod, ako s programom pracovať, ako s jeho pomocou napaľovať všetky možné druhy diskov CD a DVD, ako napaľovať programy, hudbu, film alebo všetko dokopy. Kniha predpokladá, že sú vám už známe základné pojmy a principy napaľovania, že viete čo je napaľovacia mechnika, čo je CD a DVD a podobne.

Všetko ostatné sa dozviete v knihe, ktorá vás naučí:

- ako nainštalovať a upgradovať NERO 6

- správne si nastaviť dialógový panel Vlastnosti a Preferencie

- napáliť dátové, hudobné i kombinované CD alebo cédečko s obrázkami

- čo je Video CD, Super Video CD, miniDVD a DVD a ako ich napáliť

- ako napáliť viac pomocou Overburn (prepaľovania)

- s pomocou Nero ImageDrive vytvárať "umelé" (virtuálne) disky

- používať jednotlivé programy balíka Nero Reoladed, napr. Nero Toolkit, Nero Plugins, Nero Wave Editor, Nero SoundTrax, Nero Cover Designer či rôzne zásuvné moduly umožňujúce prácu s hudbou alebo videom.

Naučíte sa tiež používať jednoduchšiu verziu programu Nero Express, ktorá je určená hlavne začínajúcim užívateľom. Proces napaľovania vám uľahčí jednoduchý pomocník.

O autorovi:

Jiří Hlavenka vyniká ako výrazná osobnosť medzi autormi počítačovej literatúry. Napísal desiatky publikácií ako odborných (z oblasti grafiky, DTP, Internetu, atď.), tak i tých populárne zameraných, ktoré sa radia medzi bestsellery na českom i slovenskom knižnom trhu (Prvé kroky s počítačom, edícia Jak na počítač, a pod.). Čitatelia hlavne oceňujú Hlavenkov zrozumiteľný štýl.

Súbory na stiahnutie

pdf Obsah.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM