EN

1001 tipov a trikov pre Microsoft Windows Vista

Ondřej Bitto, Vladislav Janeček


Rady a riešenia problémov od expertov
Tiež neobľubujete zložité a zdĺhavé hľadanie postupov, ktorými je možné urýchliť a zefektívniť niektoré každodenné úkony vo vašom operačnom systéme? Práve pre vás skúsení autori pripravili knihu s neuveriteľným množstvom tipov a trikov pre Windows Vista. Odhalíte efektívne postupy, nové možnosti a urobíte tuning svojho operačného systému.

Informácie

Žáner Windows
Jazyk slovenčina
Počet strán 336
EAN 9788025118108
Dátum vydania 25.10.2007
Vek od 15
Formát 167x225 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Edícia Tipy a triky
Hmotnosť 0,54
Typ kniha + CD
Väzba brožovaná lepená

Tiež neobľubujete zložité a zdĺhavé hľadanie postupom, ktorými je možné urýchliť a zefektívniť niektoré každodenné úkony vo vašom operačnom systéme? Alebo radi objavujete nové možnosti a výhodné triky, ktorými svoj systém vyladíte?

Práve pre vás skúsení autori pripravili knihu s neuveriteľným množstvom tipov a trikov pre Windows Vista. Odhalíte efektívne postupy, nové možnosti a urobíte tuning svojho operačného systému. Tipy a triky sú zamerané nie iba na ostrieľaných znalcov systému a pokročilých používateľov, ale tiež na úplných začiatočníkov, ktorí chcú vhodne poradiť.

Autori v knihe obsiahli tieto témy:

- Riešenie problémov s inštaláciou, pomalým štartom systému a jeho úpravou

- Ako nájsť a nainštalovať užitočné miniaplikácie a ako s nimi pracovať

- Ako nastaviť IP adresy, pripojiť sa k sieti a zdieľať priečinky

- Ako nahrať televízny program či naprogramovať tlačidlá diaľkového ovládača

- Ako vložiť obrázok albumu, kopírovať hudbu z CD disku a zdieľať ju v sieti

- Nastavenie indexácie k vyhľadávaniu, hľadaniu utajených súborov

- Vloženie kanálov RSS a upozornenie na novinky RSS zvukom

- Pokročilá konfigurácia brány firewall a ako vypnúť funkciu UAC

- Ako zakázať alebo odinštalovať problematický hardvér

- Ako riešiť haváriu systému pomocou bodov obnovenia a upravovať register

CD priložené ku knihe s prehľadným používateľským rozhraním obsahuje tie najlepšie české a anglické miniaplikácie, ktorými si rýchlo spríjemníte vašu prácu vo Viste a mnoho ďalšieho užitočného softvéru a nástrojov, napr. Ad-Aware, Maxthon, FeedReader, ICQ, Skype, MusicMatch Jukebox, Picasa, WinAmp, ISOBuster, DesktopX, WindowBlind či Yahoo! Widget Engine. Kompletný zoznam programov nájdete na konci knihy.

O autoroch:

Ondřej Bitto redaktor časopisu Computer, je autorom knihy Microsoft Windows Vista Podrobná používateľská príručka. Okrem toho napísal viacero kníh a mnoho článkov zameraných na bezpečnosť, šifrovanie dát a Internet. Aktívne spolupracuje so servermi Lupa a Žive a odborné články publikuje tiež v mesačníku pre IT profesionálov Connect!.

Vladislav Janeček je redaktorom časopisu Computer a autorom viacerých počítačových a odborných kníh. O počítačoch a mobilných technológiách sústavne publikuje už od roku 2000 a napísal niekoľko tisíc článkov pre tlačové ako aj elektronické média.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!