EN

Informatika s Tomíkom

Učebnice a cvičebnice pre základné školy

Marek Tomusko, Pavol Lauko


Prvá slovenská interaktívna učebnica – naučíte sa príjemnou interaktívnou formou, plnou multimediálnyh cvičení, kvízov, testov a hier
Informatika s Tomíkom je interaktívna učebnica určená pre všetkých, ktorí sa chcú hravou a zábavnou formou naučiť pracovať s počítačom. Pomocou tejto interaktívnej učebnice se jedinečným a príjemným sposobom naučíte dokonale ovládať počítač: pochopíte princíp jeho fungovania a naučíte se pracovať so základným programovým vybavením počítača. Súčasťou učebnice je multimediálne CD a pracovny zošit.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 264
EAN 9788025117200
Dátum vydania 13.8.2008
Vek od 15
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Hmotnosť 0,36
Typ kniha + CD
Väzba brožovaná lepená

Učebnice

Informatika s Tomíkom je interaktivna učebnica určená pre všetkých, ktorí sa chcú hravou a zábavnou formou naučiť pracovať s počítačom. Pomocou tejto interaktívnej učebnice se jedinečným a príjemným sposobom naučíte dokonale ovládať počítač.

• Pochopíte princíp jeho fungovania

• Spoznáte jeho technickú a programovú časť

• Naučíte se pracovať so základným programovým vybavením počítače – s operačným systémom Microsoft Windows XP

Pracovný zošit

Pracovný zošit doplňuje výučbu. Nájdete v ňom ku každej podkapitole a jej časti pracovný list zložený z otázok a úloh tákajúcích sa preberaného učiva. Otázky vypracovávat riamo do pracovného zošita. Špecifickú časť tvoria úlohy, ktorých vypracovanie si vyžaduje priamu prácu s počítačom.

Multimediálne CD

Neoddeliteľnou súčasťou učebnice je multimediálne CD, ktoré tvorí podstatu interaktivnej výučby: Nájdete na ňom k jednotlivým kapitolám množstvo zhrňujúcich teórií, interaktivnych cvičení, kvízov, testov, hier a špeciálnych videocvičení, v ktorYch sú nasnímané postupy práce opisované v učebnici. Vďaka tomu sa výučba stáva príjemnou, půtavou, ľakho zvládnuteľnou a jedinečnou. Po preštudovaní celej tejto učebnice vám už nebude robiť problém pracovať s akýmkoľvek počítačom, ktorý je založený na báze operačného systému Microsoft Windows. Získate nielen všeobecný prehľad o počítačoch, ale budete schopni samostatne pracovať a využívať při tom množstvo užitočných programov.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM