EN

Informatika s Tomíkom

Učebnice a cvičebnice pre základné školy

Marek Tomusko, Pavol Lauko


Prvá slovenská interaktívna učebnica – naučíte sa príjemnou interaktívnou formou, plnou multimediálnyh cvičení, kvízov, testov a hier
Informatika s Tomíkom je interaktívna učebnica určená pre všetkých, ktorí sa chcú hravou a zábavnou formou naučiť pracovať s počítačom. Pomocou tejto interaktívnej učebnice se jedinečným a príjemným sposobom naučíte dokonale ovládať počítač: pochopíte princíp jeho fungovania a naučíte se pracovať so základným programovým vybavením počítača. Súčasťou učebnice je multimediálne CD a pracovny zošit.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 264
EAN 9788025117200
Dátum vydania 13.8.2008
Vek od 15
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Hmotnosť 0,36
Typ kniha + CD
Väzba brožovaná lepená

Učebnice

Informatika s Tomíkom je interaktivna učebnica určená pre všetkých, ktorí sa chcú hravou a zábavnou formou naučiť pracovať s počítačom. Pomocou tejto interaktívnej učebnice se jedinečným a príjemným sposobom naučíte dokonale ovládať počítač.

• Pochopíte princíp jeho fungovania

• Spoznáte jeho technickú a programovú časť

• Naučíte se pracovať so základným programovým vybavením počítače – s operačným systémom Microsoft Windows XP

Pracovný zošit

Pracovný zošit doplňuje výučbu. Nájdete v ňom ku každej podkapitole a jej časti pracovný list zložený z otázok a úloh tákajúcích sa preberaného učiva. Otázky vypracovávat riamo do pracovného zošita. Špecifickú časť tvoria úlohy, ktorých vypracovanie si vyžaduje priamu prácu s počítačom.

Multimediálne CD

Neoddeliteľnou súčasťou učebnice je multimediálne CD, ktoré tvorí podstatu interaktivnej výučby: Nájdete na ňom k jednotlivým kapitolám množstvo zhrňujúcich teórií, interaktivnych cvičení, kvízov, testov, hier a špeciálnych videocvičení, v ktorYch sú nasnímané postupy práce opisované v učebnici. Vďaka tomu sa výučba stáva príjemnou, půtavou, ľakho zvládnuteľnou a jedinečnou. Po preštudovaní celej tejto učebnice vám už nebude robiť problém pracovať s akýmkoľvek počítačom, ktorý je založený na báze operačného systému Microsoft Windows. Získate nielen všeobecný prehľad o počítačoch, ale budete schopni samostatne pracovať a využívať při tom množstvo užitočných programov.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!