EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Keramika pre malých i väčších umelcov

Alena Kýrová


Tretí diel úspešnej série kníh pre deti, plný nápadov pre prácu s keramickou hlinou.

Informácie

Žáner detská dielňa
Jazyk slovenčina
Počet strán 112
EAN 9788025104583
Dátum vydania 25.11.2004
Vek od 15
Formát 210x297 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,9
Typ kniha

Je tu znova vaša kuchárka Aja so svojimi pomocníkmi a prináša vám nové nápady pre každého, kto si rád hrá s hlinou. V piatich košoch nájdete opäť výrobky pre začiatočníkov i pre skúsených keramických majstrov. Prvý kôš, pre začínajúcich a malých umelcov je určený všetkým, ktorí s keramikou začínajú. Ďalšie koše sú potom pre tých, ktorí už majú s hlinou aspoň malé skúsenosti. Veríme ale, že sa skoro dostanete až ku štvrtému košu, ktorí je určený najšikovnejším a najpokročilejším majstrom. A ak nemáte práce s hlinou nikdy dosť, potom pre vás máme kôš piaty, pre malých a veľkých nenásytníkov.

Celú knihu pre vás Aja napísala podobným spôsobom, ako predchádzajáce dva diely, takže iste nebudete mať problém sa rýchlo zorientovať a hneď sa môžete pustiť do práce. A ak náhodou prvé dva diely nemáte, nevadí, pretože i na vás sme mysleli a v úvode nájdete niekoľko rád, ktoré sa vám budá isto pri tvorbe hodiť.

Tak koniec planých rečí, vyhrňte si rukávy, aby ste si ich nazašpinili od hliny a ideme na to.

Súbory na stiahnutie

pdf Obsah.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!