EN

Spoznávame tvary a farby Garáž mačky Ady

Magnetická knižka


Učíme sa s magnetkami!
V magnetickej knihe plnej tvarov a farieb deti vstúpia do jedinečnej garáže, v ktorej objavia všetky farby dúhy a širokú škálu tvarov, ktoré je možné nájsť všade okolo nás. Koho by napadlo, že učenie môže byť také "magnetické" ?

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 12
EAN 9788025115596
Dátum vydania 18.7.2007
Vek od 15
Formát 210x275 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,5
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Každý titul z tejto série je plný magnetov. Vďaka tomu, že sa deti môžu tvarov aj dotýkať, učia sa kreatívnejším spôsobom. Všetko si tak lepšie a rýchlejšie zapamätajú. Rodičia môžu nahlas čítať príbeh plný zábavných postavičiek. Tento text obsahuje názvy farieb a tvarov, ktoré si deti môžu ihneď precvičiť. Budú plniť rôzne úlohy a pripevňovať magnety do zaujímavo ilustrovaných farebných scén. Prémiová rozkladacia strana na konci kihy predstavuje príležitosť pre hru podnecujúcu fantáziu a prehľadne zhŕňa prebraté poznatky.

V magnetickej knihe plnej tvarov a farieb deti vstúpia do jedinečnej garáže, v ktorej objavia všetky farby dúhy a širokú škálu tvarov, ktoré je možné nájsť všade okolo nás.

Koho by napadlo, že učenie môže byť také "magnetické" ?

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!