EN

Kucharská kniha pre malých šefkuchárov a šefkuchárky

Martina Krupárová

3,0
( 1 )

Táto knižka s fotografiami a ilustráciami je určená všetkým deťom, ktoré by si chceli vyskúšať svoje kuchárske umenie. Kniha obsahuje recepty obľúbených jedál detí, ktoré si môžu ľahko pripraviť samy – od predkrmov až po múčniky a rýchle párty občerstvenie. Vlastný postup prípravy je prehľadne rozdelený do podrobne popísaných krokov. Nechýbajú ani tipy a triky, ktoré sa môžu pri varení hodiť.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 52
EAN 9788025121030
Dátum vydania 13.11.2008
Vek od 6
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,52
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Táto knižka s farebnými fotografiami a veselými ilustráciami je určená všetkým deťom, ktoré by si chceli vyskúšať svoje kuchárske umenie.

Kniha obsahuje rôznorodé recepty obľúbených jedál detí,ktoré si môžu ľahko a rýchlo pripraviť samy - od predkrmov, polievok, hlavných jedál až po múčniky a rýchle Party občerstvenie.

Vlastný postup prípravy je prehľadne rozdelený do podrobne popísaných krokov. Nechýbajú ani tipy a triky, ktoré sa môžu pri varení a stolovaní výborne hodiť. Každý recept sprevádzajú názorné fotografie,takže deti hneď vidia nielen to, ako hotové jedlo môže vyzerať, ale aj ako prebieha jeho príprava, a ktoré suroviny sú potrebné.

Pomocou tejto knižky budú vaše začiatky v kuchyni nielen jednoduchšie, ale aj zábavné.

Prajeme Vám veľa úspechov a radosti pri varení!

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM