EN

Kucharská kniha pre malých šefkuchárov a šefkuchárky

Martina Krupárová

3,0
( 1 )

Táto knižka s fotografiami a ilustráciami je určená všetkým deťom, ktoré by si chceli vyskúšať svoje kuchárske umenie. Kniha obsahuje recepty obľúbených jedál detí, ktoré si môžu ľahko pripraviť samy – od predkrmov až po múčniky a rýchle párty občerstvenie. Vlastný postup prípravy je prehľadne rozdelený do podrobne popísaných krokov. Nechýbajú ani tipy a triky, ktoré sa môžu pri varení hodiť.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 52
EAN 9788025121030
Dátum vydania 13.11.2008
Vek od 6
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,52
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Táto knižka s farebnými fotografiami a veselými ilustráciami je určená všetkým deťom, ktoré by si chceli vyskúšať svoje kuchárske umenie.

Kniha obsahuje rôznorodé recepty obľúbených jedál detí,ktoré si môžu ľahko a rýchlo pripraviť samy - od predkrmov, polievok, hlavných jedál až po múčniky a rýchle Party občerstvenie.

Vlastný postup prípravy je prehľadne rozdelený do podrobne popísaných krokov. Nechýbajú ani tipy a triky, ktoré sa môžu pri varení a stolovaní výborne hodiť. Každý recept sprevádzajú názorné fotografie,takže deti hneď vidia nielen to, ako hotové jedlo môže vyzerať, ale aj ako prebieha jeho príprava, a ktoré suroviny sú potrebné.

Pomocou tejto knižky budú vaše začiatky v kuchyni nielen jednoduchšie, ale aj zábavné.

Prajeme Vám veľa úspechov a radosti pri varení!

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!