EN

Cestovná konverzácia v piatich jazykoch + 2audio CD

. kolektív


Nevyhnutná jazyková príručka na vašu dovolenku!
Trávite svoje dovolenky v rôznych krajinách? Tam, kde sa musíte dohovoriť anglicky, nemecky, španielsky, rusky alebo francúzsky? Radi by ste ovládali základné frázy z každého vymenovaného jazyka, aby ste sa dokázali dorozumieť v bežných denných situáciách? Päťjazyčná cestovná príručka vám poskytne zásobu slov i fráz potrebných pre základnú komunikáciu. 2 CD obsahujú výber týchto nahovorených fráz.

Informácie

Žáner jazyky na cesty
Jazyk slovenčina
Počet strán 218
EAN 9788025110553
Dátum vydania 11.8.2006
Vek od 15
Formát 148x210 mm
Vydavateľstvo EDIKA
Hmotnosť 0,4
Typ kniha + CD audio, MP3
Väzba brožovaná lepená

Chodíte rekreačne alebo služobne často do zahraničia? Hľadáte príručku, v ktorej by ste našli všetky potrebné slovíčka a frázy? Tak aby ste sa dohovorili v bežných situáciách, ktoré môžu každý deň nastať? Chceli by ste slovíčka a frázy ovládať v piatich najfrekventovanejších svetových jazykoch? A naviac so sebou nechcete nosiť päť tučných a ťažkých slovníkov?

Pomôže vám naša Cestovná konverzácia v piatich jazykoch - angličtine, francúzštine, nemčine, ruštine a španielčine.

Obsahuje ako aj základné informácie o gramatike a výslovnosti každého z jazykov, tak aj slovíčka a frázy týkajúce sa: času, farieb a čísel predstavovania, cestovania, telefonovania ubytovania,stravovania v reštaurácii pohybu v meste, nákupov a zdravia

Cestovná príručka v piatich jazykoch sa stane vašim nepostrádateľným pomocníkom na cestách. Stačí si ju pribaliť do batožity v prípade potreby si v danej zemi osviežiť potrebné výrazy či frázy!

2 AUDIO CD obsahujú výber z lekcií v knihe : Nákupy, reštaurácia, spoločenský život, ubytovanie, v meste a to v každom z piatich zmienených jazykov. Dohromady 25 posluchových lekcií! Nahovorili ich rodení ľudia z príslušných krajín, aby ste si mohli zopakovať a zafixovať správnu výslovnosť a tiež aby ste bezpečne porozumeli otázke v cudzom jazyku.

Súbory na stiahnutie

pdf Obsah.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM