EN

2000 najpoužívanejších francúzskych slov + MP3

Jan Seidl


Základná slovná zásoba pre efektívnu komunikáciu.
Príručka a CD s MP3 sú určené pre študentov francúzštiny, či už ide o začiatočníkov, alebo stredne pokročilých. Francúzske slovíčka sú v knihe radené abecedne. Za každým z nich je uvedený slovenský preklad, nasleduje typická francúzska fráza s prekladom, aby si čitateľ upevnil zaradenie a zmysel daného výrazu. Uvedomí si tak väzby a kontext, ako je dané slovo najčastejšie používané. Na CD nájdete slovíčka vo formáte MP3.

Informácie

Žáner slovná zásoba
Jazyk slovenčina
Počet strán 112
EAN 9788025112335
Dátum vydania 6.11.2006
Vek od 15
Formát 148x210 mm
Vydavateľstvo EDIKA
Hmotnosť 0,2
Typ kniha + CD
Väzba brožovaná lepená

Potrebujete sa naučiť alebo si precvičiť základnú slovnú zásobu vo francúzštine?

Traduje sa, že človek začína určitý jazyk dobre ovládať, pokiaľ si osvojí jeho najdôležitejších 2000 slovíčok. Pokiaľ ich ovláda, môže už francúzsky veľmi efektívne komunikovať. Je schopný dohovoriť sa vo väčšine bežných situáciách.

Príručka a CD s MP3 sú určené pre študentov francúzštiny, či už ide o začiatočníkov alebo stredne pokročilých. Francúzske slovíčka sú v knihe radené abecedne. Za každým z nich je uvedený slovenský preklad, nasleduje typická francúzska fráza s prekladom, aby si čitateľ upevnil zaradenie a zmysel daného výrazu. Uvedomí si tak väzby a kontext, ako je dané slovo najčastejšie používané.

Na CD s MP3 nájdete všetkých 2000 slovíčok nahraných niekoľkými ľuďmi žijúcimi vo Francúzsku. Viac ľudí sme využili preto, aby si poslucháč zvykol na rôznu výslovnosť. Nahrávky zároveň poslúžia k precvičovaniu hovoreného slova a pomôžu zafixovať si výraz v hovorenej podobe tak, aby ste mu dokázali okamžite porozumieť.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM