EN

2000 najpoužívanejších španielskych slov + MP3

Jarmila Němcová, Miluše Kalábová


Základná slovná zásoba pre efektívnu komunikáciu.
Pokial si osvojíte 2000 slovícok, ktoré obsahuje táto prírucka, zvládnete po španielsky komunikovat v bežných situáciách. V knihe nájdete výrazy zoradené abecedne, takže si ich stací len precítat a zopakovat. Navyše u každého slovícka nájdete frázu so slovenským prekladom, aby ste si precvicili, ako sa používajú v rámci vety. Pre precvicenie výslovnosti ci porozumeniu slovám v hovorenej podobe poslúži priložené CD.

Informácie

Žáner slovná zásoba
Jazyk slovenčina
Počet strán 100
EAN 9788025112342
Dátum vydania 7.12.2006
Vek od 15
Formát 148x210 mm
Vydavateľstvo EDIKA
Hmotnosť 0,2
Typ kniha + CD
Väzba brožovaná lepená

Potrebujete sa naučiť alebo si precvičiť základnú slovnú zásobu v španielčine?

Traduje sa, že človek začína určitý jazyk dobre ovládať, pokiaľ si osvojí jeho najdôležitejších 2000 slovíčok. Pokiaľ ich ovláda, môže už španielsky veľmi efektívne komunikovať. Je schopný dohovoriť sa vo väčšine bežných situáciách.

Príručka a CD s MP3 sú určené pre študentov španielčiny, či už ide o začiatočníkov alebo stredne pokročilých. Španielske slovíčka sú v knihe radené abecedne. Za každým z nich je uvedený slovenský preklad, nasleduje typická španielska fráza s prekladom, aby si čitateľ upevnil zaradenie a zmysel daného výrazu. Uvedomí si tak väzby a kontext, ako je dané slovo najčastejšie používané.

Na CD s MP3 nájdete všetkých 2000 slovíčok nahraných niekoľkými ľuďmi žijúcimi v Španielsku. Viac ľudí sme využili preto, aby si poslucháč zvykol na rôznu výslovnosť. Nahrávky zároveň poslúžia k precvičovaniu hovoreného slova a pomôžu zafixovať si výraz v hovorenej podobe tak, aby ste mu dokázali okamžite porozumieť.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM