EN

2000 najpoužívanejších talianských slov + MP3

Eva Ferrarová, Miroslava Ferrarová, Vlastimila Pospíšilová


Precvičte si taliančinu!
Kniha je určená všetkým, ktorí sa učia po taliansky – či už s taliančinou začínajú alebo sú pokročilý. Umožní vám zopakovať 2000 najfrekventovanejších slov. Pokiaľ ich zvládnete, môžete komunikovať na veľmi dobrej úrovni. Slová sú zoradené v abecednom poradí. Za každým z nich je uvedený slovenský preklad a nasleduje veta, takže uvidíte a uvedomíte si tak väzby a kontext, ako býva dané slovo najčastejšie používané.

Informácie

Žáner slovná zásoba
Jazyk slovenčina
Počet strán 104
EAN 9788025114865
Dátum vydania 24.5.2007
Vek od 15
Formát 148x210 mm
Vydavateľstvo EDIKA
Hmotnosť 0,18
Typ kniha + CD
Väzba brožovaná lepená

Kniha je určená všetkým, ktorí sa učia po taliansky - či už s taliančinou začínajú, alebo sú pokročilí.

Umožní vám zopakovať 2000 najfrekventovanejších slov. Pokiaľ ich zvládnete, môžete taliansky komunikovať na veľmi dobrej úrovni.

Slová sú zoradené v abecednom poradí podľa taliančiny. Za každým z nich je uvedený slovenský preklad a nasleduje príkladová veta. Uvedomíte si tak väzby a kontext, v ktorom býva daný výraz najčastejšie používa.

Audio nahrávka nahovorili ľudia žijúci v Taliansku. Je určená k precvičovaniu výslovsnosti a pomôže vám zafixovať si slovo v hovorenej podobe, aby ste mu dokázali okamžite rozumieť.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Eva Ferrarová

Eva Ferrarová

Vyučuje antropologii jídla na Ústavu etnologie Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Kromě vztahu člověka k jídlu z antropologické perspektivy, kterému se věnuje především v odborné literatuře, se zabývá tématy jako rovnost žen a mužů, ochrana životního prostředí a stárnutí populace. Je autorkou knihy Italská kuchařka – recepty tetiček a babiček. Svůj dvacetiletý pobyt v Itálii, kde vystudovala, zúročila i v úspěšných učebnicích italštiny, které vydalo nakladatelství Edika. Jejími koníčky jsou vaření a zahradničení. Žije v Praze.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM