EN

Anglické pesničky pre deti

Christopher Barickman


Naučte svoje deti najznámejšie anglické pesničky.
Děti se nejraději učí hrou. Učte je angličtinu prostřednictvím nejznámějších anglických písniček! Titul jich obsahuje 14 s notami a textem. Na CD jsou potom nazpívány rodilými mluvčími s doprovodem živých nástrojů. V knize je k písničce připojen krátký slovníček, ilustrace a překlad základních frází. Každá z písní je i okomentována, aby děti zpívanému textu snadněji porozuměly.

Informácie

Žáner jazyky pre deti
Jazyk slovenčina
Počet strán 44
EAN 9788025120385
Dátum vydania 3.6.2008
Vek od 15
Formát 243x170 mm
Vydavateľstvo EDIKA
Hmotnosť 0,14
Typ kniha + CD audio, MP3
Väzba brožovaná, šitá nitmi

Učia sa vaše deti anglicky? Radi by ste im vyučovanie spestrili? Tak, aby sa pri nej bavili a pri tom si zapamätali nové slovíčka? Aby sa zoznámili s anglickými ľudovými piesňami a tým i s dávnym životom v Anglicku či v Amerike?

Spevník im ponúka 14 typických anglických pesničiek, a to aj s notami pre speváka (1 notová osnova), aj s klavírnym sprievodom. Pod anglickými strofami nájdu prebásnený slovenský preklad, vysvetlenie o čom pesnička hovorí a malý slovníček.

AUDIO CD obsahuje piesne sprevádzané živými nástrojmi a hlavne mnohé z nich skvelo spieva sám autor. Veríme, že jeho cítenie a výraz nenechajú deti chladnými a strhnú ich k tomu, aby sa pridali a pesničky hneď opakovali. Ako si ich zapamätali si môžu vyskúšať na KARAOKE verziách, teda inštrumentálnych sprievodoch bez spevu.

O autorech:

Chris Barickman

autor knihy, spev – spolupracoval 5 rokov s detským divadelným súborom v New Yorku. Pre deti napísal a zrežíroval tri muzikály. Teraz žije v Českej republike v Brne, kde sa venuje výučbe angličtiny a svojej rockovej skupine, ktorá vystupuje pod menom Chris Black.

Andrea Jandejsková

prebásnenie piesní – venuje sa dlhé roky štúdiu angličtiny a francúzštiny. Vyučuje jazyky a zaoberá sa grafickým designom.

Pavel Novotný

inštrumentácia piesní, hudobná réžia – s nakladateľstvom Computer Press spolupracoval, okrem iného, na projektoch Pesničky pre deti a Pesničky o zvieratkách.

Súbory na stiahnutie

pdf Obsah.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM