EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Volanie divočiny C1/C2

angličtina / slovenčina

Jack London


Učte sa angličtinu čítaním známych príbehov!
Román patrí medzi najúspešnejšie vo svojom žánri. Rozpráva príbeh psa Bucka, ktorý sa stane vodcom vlčej svorky na divokom Severe v období Zlatej horúčky. V zjednodušenej verzii je anglický text doplnený slovenským prekladom, slovníčkom a okomentovaním gramatických javov. Čitateľ môže čítať originálny príbeh a porozumenie hovorenej angličtine nacvičiť počúvaním priloženého CD.

Informácie

Jazyk angličtina
Počet strán 160
EAN 9788025128947
Dátum vydania 16.2.2010
Vek od 15
Formát 148x210 mm
Vydavateľstvo EDIKA
Hmotnosť 0,14
Typ kniha + CD audio, MP3
Väzba brožovaná lepená

Román Jacka Londona patrí medzi najúspešnejšie vo svojom žánri. Rozpráva príbeh psa Bucka, ktorý sa zo skroteného maznáčika stane vodcom vlčej svorky na divokom Severe v období Zlatej horúčky. V zjednodušenej verzii je anglický text doplnený slovenským prekladom na protiľahlej strane, slovníčkom a okomentovaním zaujímavých gramatických javov. Čitateľ môže čítať originálny príbeh a pokiaľ by niečomu nerozumel, ihneď nájde preklad či komentár. k publikácii patrí priložené CD s nahovoreným textom. Užívateľ si tak môže precvičiť porozumenie hovorenej angličtine.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!