EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Bylinky z vlastnej záhrady

Abeceda slovenskej záhrady

Dalibor Wojtowicz


Ako si vypestovať vlastné bylinky, ale tiež ako ich najlepšie použiť vám poradí táto kniha. Viac ako 40 podrobných popisov liečivých rastlín a ďalších 200 v prehľadnej tabuľke, receptúry na čaje a návod na prípravu bylinného oleja, masti, ale tiež i tipy na ich využitie v kuchyni.

Informácie

Žáner záhrada
Jazyk slovenčina
Počet strán 72
EAN 9788025104194
Dátum vydania -
Vek od 15
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,38
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Používate radi čerstvé bylinky pri varení, pri príprave čajov a iných liečivých zmesí? Chcete si vypestovať bylinky na vlastnej záhradke? Poradíme vám, kam jednotlivé rastlinky vysadiť, aby sa im dobre darilo, ale tiež kedy zbierať úrodu a ako ich pripraviť na ďalšie použitie. Okrem popisov liečivých rastlín a návodov na ich pestovanie v našich podmienkach nájdete v knihe receptúry na bylinné zmesi. Dozviete sa samozrejme, na aké choroby byliny účinkujú. Nechýbajú ani tipy na využitie v kuchyni a spracovanie vonných olejov.

"Majte na pamäti, že nie je na svete bylina, ktorá by na niečo nebola!"

Dalibor Wojtowicz

Súbory na stiahnutie

pdf Obsah.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!