EN

Cibuľovité okrasné rastliny

Abeceda slovenskej záhrady

Stanislav Vilím, Lenka Křesadlová


Nie len tulipány, snežienky a bledule, ale celý rad viac aj menej známych cibuľovitých rastlín sa vám predstaví v novom svetle. Okrem histórie ich pestovania a charakteristík jednotlivých druhov tu nájdete tiež rad nových informácií, ktoré pre vás pripravili vynikajúci autori.

Informácie

Žáner záhrada
Jazyk slovenčina
Počet strán 96
EAN 9788025104200
Dátum vydania -
Vek od 15
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,38
Typ kniha

Záhrada bez okrasných cibuľovín by bola ako ruža bez kvetu. Veď celá záhradnická sezóna je orámovaná čarokrásnymi kvetmi snežienok, scíl, modríc, hyacintov, tulipánov a narcisov, ale i farebnými ohňostrojmi ľalií, kandíkov a korunkoviek. Od jari až do jesene nám pripravujú cibuľovité rastliny veľa radostí; dostatok krásy od snežienok až po šternbergie.

Táto kniha - presne šitá na mieru našim klimatickým podmienkam - vám predstaví pestrú paletu cibuľovitých okrasných rastlín našich záhrad, zoznámi vás s ich pôvodom i pestovaním, nahliadne tiež do histórie ich použitia v kultúre.

Prajeme veľa radosti s kvetinami!

Súbory na stiahnutie

pdf Obsah.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!