EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Grily, krby, udiarne

Abeceda slovenskej záhrady

Dalibor Pírko


Oheň v záhrade môže byť dobrý sluha, ale zlý pán. Ako ho najlepšie skrotiť, aby poslúžil k príprave dobrého jedla, čím zakúriť a predovšetkým ako si vybrať a postaviť vlastný gril, krb či udiareň. V knihe nájdete dobré rady, technické parametre a nákresy.

Informácie

Žáner záhrada
Jazyk slovenčina
Počet strán 72
EAN 9788025104255
Dátum vydania -
Vek od 15
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,36
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Potreba akéhosi "tepla rodinného krbu" je v človeku za celú históriu už zakódovaná, a preto i dnes stále mnoho ľudí hľadá pri ohni zdroj odpočinku, upokojenia a inšpirácie.

V knihe vám chceme ponúknuť tipy na nákup alebo výstavbu vonkajších záhradných grilov a krbov, zásady pre ich najvhodnejšie umiestnenie, tipy pre grilovanie, aké materiály možno použiť a podeliť sa tiež o zaujímavé recepty. Druhá časť knihy je v podobnom duchu ako grilovanie venovaná údeniu.

Súbory na stiahnutie

pdf Obsah.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!