EN

Hľuznaté okrasné rastliny

Abeceda slovenskej záhrady

Stanislav Vilím, Lenka Křesadlová


Komu by sa nepáčil farebný ohňostroj rozkvitnutých mečíkov! Ale hľuznaté rastliny predstavujú oveľa širšiu skupinu záhradných rastlín. Veľa z nich pochádza z iných svetadielov, naše zemepisné podmienky im ale tiež dobre prajú. Naša autorská dvojica pre vás pripravila ich pomerne obsiahly výpočet a predstaví vám zásady ich kultivácie.

Informácie

Žáner záhrada
Jazyk slovenčina
Počet strán 96
EAN 9788025104262
Dátum vydania -
Vek od 15
Formát 167x225 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,34
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Okúzlili vás mečíky, georgíny alebo nežné šafrany? Stojíte v obchode bezradne nad krabičkami s farebnými obrázkami plnými cibuliek a hľúz? Zalistujte si teda najskôr v tejto knihe a zistíte, čo ktorá rastlinka potrebuje, ktorej sa u vás bude najlepšie dariť, ktorá je najvhodnejšia pre vami zvolené miesto.

Ste trochu zmätení? Ako to, že mečíky a šafrany nepatria k cibuľovinám, veď sú im tak podobné? Aký je medzi nimi rozdiel? I to sa dozviete a k tomu ešte mnoho iných vecí, istotne tu nájdete mnoho zaujímavých rád a nápadov, s pomocou ktorých sa váš balkón alebo záhrada stane malým rozkvitnutým rajom.

Súbory na stiahnutie

pdf Obsah.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!