EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Jednoduchá výsadba na terase a streche

Abeceda slovenskej záhrady

Martina Hájková


O tom, že vaša terasa nemusí byť len šedým priestorom, vás presvedčí táto kniha. A nielen to. Čo tak napríklad vysadiť si i strechu? Možné to je, chce to len niekoľko dobrých rád. Prenesme i do preľudnených miest viacej zelene a začnime hneď pri vlastnom dome. Spokojnosť nad dobrým dielom je zaručená!

Informácie

Žáner záhrada
Jazyk slovenčina
Počet strán 80
EAN 9788025104279
Dátum vydania -
Vek od 15
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,42
Typ kniha

Ako priblížiť svoj príbytok čo najviac prírode? Jednou z možností je zakladanie záhrad na terasách a strechách našich domov. U nás sú strešné záhrady zatial netradičným záhradným architektonickým prvkom, prvé vydarené projekty už ale našťastie môžeme obdivovať i na rodinných domoch.

Naše strechy sa tak vďaka ozeleneniu stávajú príjemným doplnkom či priamou súčasťou nášho obydlia. Pokiaľ táto kniha prispeje k širšiemu rozšíreniu tejto veľmi zdravej módy, tak splní svoj účel.

Súbory na stiahnutie

pdf Obsah.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!