EN

Kry v záhrade

Abeceda slovenskej záhrady

Petr Horáček


Sortiment okrasných kríkov v našich záhradných centrách je naozaj široký – niektoré okúzlia svojimi kvetmi, iné ozvláštnia vašu záhradu dekoratívnymi listami, ktoré upútajú vašu pozornosť ako solitéry, mnohé sa ale hodia skôr do živých plotov. Ako si vybrať taký, ktorý by plne zodpovedal vašim predstavám?

Informácie

Žáner záhrada
Jazyk slovenčina
Počet strán 96
EAN 9788025104293
Dátum vydania 17.3.2005
Vek od 15
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,34
Typ kniha

Svet krov je veľký a rozmanitý, naša kniha môže byť len nahliadnutím do tohto pokladu prírody. Môže tu byť uvedený iba zlomok z celkového počtu drevín, ktoré by sa dali v našich klimatických podmienkach pestovať. Vybrali sme preto kry najkrajšie a najzaujímavejšie, pridali sme informácie o ich pôvode i pestovaní, vybrali sme aj najčastejšie kultivary.

Kniha je koncipovaná s ohľadom na poznávanie týchto okrasných drevín, ako aj na ich sadovnícke využitie v našich klimatických podmienkach.

Súbory na stiahnutie

pdf Obsah.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Petr Horáček

Petr Horáček

Celosvětově proslulý autor dětských knih vystudoval na pražské Akademii výtvarných umění krajinomalbu. Ve škole se seznámil s Angličankou Claire a po několika letech se s ní přestěhoval za La Manche. Po narození dcer s nimi Horáček zůstal doma, a tak se dostal do světa dětské literatury. Hned za svá první leporela What Is Black and White a Strawberries Are Red získal ocenění Newcomer 2001. Dnes má na svém kontě přes čtyřicet leporel a obrázkových knih, s nimiž sbírá ceny i dětská srdce napříč kontinenty. V Albatrosu vyšly jeho tituly Nenažraná koza, Modrý tučňák, Zvířecí počítání, Zvířat plná kniha a Kamarád pro medvěda.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM