EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Kry v záhrade

Abeceda slovenskej záhrady

Petr Horáček


Sortiment okrasných kríkov v našich záhradných centrách je naozaj široký – niektoré okúzlia svojimi kvetmi, iné ozvláštnia vašu záhradu dekoratívnymi listami, ktoré upútajú vašu pozornosť ako solitéry, mnohé sa ale hodia skôr do živých plotov. Ako si vybrať taký, ktorý by plne zodpovedal vašim predstavám?

Informácie

Žáner záhrada
Jazyk slovenčina
Počet strán 96
EAN 9788025104293
Dátum vydania -
Vek od 15
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,34
Typ kniha

Svet krov je veľký a rozmanitý, naša kniha môže byť len nahliadnutím do tohto pokladu prírody. Môže tu byť uvedený iba zlomok z celkového počtu drevín, ktoré by sa dali v našich klimatických podmienkach pestovať. Vybrali sme preto kry najkrajšie a najzaujímavejšie, pridali sme informácie o ich pôvode i pestovaní, vybrali sme aj najčastejšie kultivary.

Kniha je koncipovaná s ohľadom na poznávanie týchto okrasných drevín, ako aj na ich sadovnícke využitie v našich klimatických podmienkach.

Súbory na stiahnutie

pdf Obsah.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!