EN

Najčastejšie choroby záhradných rastlín

Abeceda slovenskej záhrady

Kamil Hudec, Stanislav Vilím


Táto kniha nie je len akousi encyklopédiou chorôb, plesní a škodcov. Prináša stručný prehľad základných poznatkov o pôvodcoch a príčinách vzniku chorôb rastlín a o možných spôsoboch boja proti nim. Zároveň by mala táto kniha poskytnúť čitateľovi i novší a kvalitne vyšší komplexný prehľad a prístup k ochrane rastlín, ktorý v niektorých publikáciách chýba.

Informácie

Žáner záhrada
Jazyk slovenčina
Počet strán 96
EAN 9788025104323
Dátum vydania -
Vek od 15
Formát 190x225 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,52
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Ochrana rastlín proti chorobám je dôležitou súčasťou pestovania rastlín. Choroby neobchádzajú ani záhradky, v ktorých môžu niekedy poškodiť alebo zlikvidovať aj celú úrodu. Nevýhodou záhradkárov oproti profesionálom vo veľkovýrobe je relatívne slabá znalosť problematiky, ale aj nedostatok odbornej literatúry.

Táto kniha prináša stručný prehľad základných poznatkov o pôvodcoch a príčinách vzniku chorôb rastlín a o možných spôsoboch boja proti nim. Zároveň by táto knižka mala poskytnúť čitateľom novší, kvalitatívne vyšší komplexný prehľad a prístup k ochrane rastlín, ktorý v niektorých publikáciach tohto charakteru chýba.

Súbory na stiahnutie

pdf Obsah.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!