EN

Veľká kniha krížoviek

Slovenský zväz hádankárov, krížovká

2,0
( 1 )

Pestrý kokteil najrôznejších druhov krížoviek a logických úloh!
Pestrý kokteil najrôznejších druhov krížoviek a logických úloh, ktoré pre vás špeciálne namiešal Slovenský zväz hádankárov a krížovkárov, vám určite zaistí mnoho kvalitnej zábavy a príjemne vyplní vaše voľné chvíle. V tajničkách krížoviek nájdete slávne osobnosti, poučné a vtipné citáty o radostiach a strastiach života i ľudovej múdrosti a príslovia. Svoje mozgové závity prevetráte i na rozmanitých logických úlohách.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 344
EAN 9788025133491
Dátum vydania 11.4.2011
Vek od 15
Formát 167x225 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,6
Typ krížovky, sudoku
Väzba brožovaná lepená

138 švédskych krížoviek

46 hláskových krížoviek

47 osemsmeroviek

34 rozmanitých sudoku

20 maľovaných krížoviek

14 logických úloh

Pestrý kokteil najrôznejších druhov krížoviek a logických úloh, ktoré pre vás špeciálne namiešal Slovenský zväz hádankárov a krížovkárov, vám určite zaistí mnoho kvalitnej zábavy a príjemne vyplní vaše voľné chvíle. V tajničkách krížoviek nájdete slávne osobnosti, poučné a vtipné citáty o radostiach strastiach života i ľudovej múdrosti a prísloví. Svoje mozgové závity prevetráte i na rozmanitých logických úlohách a hlavolamoch. Ste teda pripravení? Tak poďme na to! Prajeme vám veľa šťastia a dobrú náladu pri lúštení!

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!