EN

Legenda Michael Jackson

kráľ popu v dokumentoch a fotografiách

Jason King


Spoznajte život a tvorbu popovej hviezdy!
Michael Jackson je osobnosť, ktorá nezmazateľným spôsobom zasiahla do ďalšieho vývoja hudby. Publikácia prináša príbeh tohto človeka a umelca pretkaný unikátnymi fotografiami a predmetmi, dokresľujúcimi jeho fascinujúci a zložitý život. Zoberte si do ruky reklamné plagáty, vstupenky na Jacksonove vystúpenia, ročenku zo strednej školy či svadobný list a veľa ďalšieho. Ide o naozajstnú pokladnicu pre každého fanúšika!

Informácie

Žáner hudba
Jazyk slovenčina
Počet strán 176
EAN 9788025129333
Dátum vydania 6.5.2010
Vek od 15
Formát 210x298 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Edícia Muzeum v knize
Hmotnosť 1,5
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Michael Jackson je osobnosť, ktorá nezmazateľným spôsobom zasiahla do ďalšieho vývoja hudby. Kniha Legenda Michael Jackson prináša podmanivý príbeh tohto človeka a umelca pretkaný unikátnymi fotografiami a zberateľskými predmetmi, ktoré dokresľujú jeho fascinujúci, zložitý život. Vďaka svojej koncepcii, ako Múzeum v knihe, prináša publikácia mnoho vzácnych vložených predmetov, vrátane napr. vybraných stránok z ročenky strednej školy, ktorú Jackson navštevoval, patentu na antigravitačné nakláňacie topánky z klipu „Smooth Criminal“ alebo fantasticky tvarované masky z turné Dangerous. Ide naozaj o pokladnicu pôsobivých obrazov a zábleskov zo života skutočnej svetovej superhviezdy. Jason King je umeleckým riaditeľom oddelenia hudobných nahrávok Clivea Davisa na Tischovej umeleckej škole pri newyorskej univerzite. Jeho články o hudbe sa objavili okrem iného tiež v časopisoch Vibe, Village Voice a Blender.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!