EN

Príručka pre oteckov

Starostlivosť o diaťa a jeho výchova do troch rokov

Colin Cooper


Prežite so svojím dieťaťom to najkrásnejšie obdobie!
Otecko, nebojte sa, i vy sa dokážete o svoje dieťa dobre postarať! Kniha pre novopečených otcov, prinášajúca informácie a rady o starostlivosti o dieťa, kŕmení, prebaľovaní, spoločných aktivitách. Zahrňuje aj výchovu batoľaťa, ako zvládnuť obdobie vzdoru, ako sa stať dokonalým mužským vzorom, či ako pomôcť partnerke v starostlivosti o dieťa a umožniť jej oddych od každodenných povinností v domácnosti.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 128
EAN 9788025129449
Dátum vydania 3.2.2011
Vek od 15
Formát 167x225 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,34
Typ kniha
Väzba brožovaná, šitá nitmi

STALI STE SA OTCOM?

Práve teraz nastal vhodný čas naučiť sa všetko, čo správny otec potrebuje vedieť. Vaša partnerka možno nebude mať čas, aby vám všetko ukázala, ale vy to pomocou tejto knihy zvládnete. Je napísaná jednoduchým štýlom, aby mužov nezaťažovala prílišnými detailmi, ale naučila ich všetko podstatné pre život s dieťaťom:

- Ako dieťa chytiť do náručia, ako ho kŕmiť, kúpať, prebaľovať.

- Zákernosti niektorých rodičovských povinností – obliekanie vrtiaceho sa drobca, uspávanie čulého dieťaťa, tíšenie nekončiaceho sa plaču či návšteva detského lekára.

- Čo bude dieťa vedieť v rôznych etapách rastu a ako môžete jeho vývoj podporovať a rozvíjať. Nápady na spoločné aktivity.

- Aké opatrenia musíte urobiť vo vybavení domova pre väčšiu bezpečnosť dieťaťa.

- Ako sa stať pre dieťa vzorom a byť mu aj dobrým kamarátom. Ako pomáhať partnerke a byť jej oporou, aby u vás doma vládla pohoda.

Nechýbajú ani zásady prvej pomoci a malý sprievodca detskými chorobami.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!