EN

Pohádky z pařezové chaloupky

Václav Čtvrtek


Křemílek a Vochomůrka vás srdečně zvou do své chaloupky, račte tedy vstoupit! Jejich příhody už znáte z televizních večerníčků.
Kdo by neznal Křemílka a Vochomůrku, dva mužíčky z pařezové chaloupky na pasece. Jeden je spíš hubený, druhý spíš tlustý, ale oba se vzájemně báječně doplňují. Radostně spolu hospodaří a přitom stihnou spoustu zábavných a užitečných věcí. Co všechno se jim přihodilo, si jistě rádi přečtete sami, přestože některé jejich příhody už znáte z televizních večerníčků. Křemílek a Vochomůrka vás srdečně zvou do své chaloupky, račte tedy vstoupit!

Informácie

Žáner rozprávka
Ilustrátor Zdeněk Smetana
Jazyk čeština
Počet strán 136
EAN 9788000028507
Dátum vydania 25.7.2011
Vek od 5
Formát 235x235 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,673
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Kdo by neznal Křemílka a Vochomůrku, dva mužíčky z pařezové chaloupky na pasece. Jeden je spíš hubený, druhý spíš tlustý, ale oba se vzájemně báječně doplňují. Radostně spolu hospodaří a přitom stihnou spoustu zábavných a užitečných věcí. Co všechno se jim přihodilo,si jistě rádi přečtete sami, přestože některé jejich příhody už znáte z televizních večerníčků. Křemílek a Vochomůrka vás srdečně zvou do své chaloupky, račte tedy vstoupit!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!