EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Calvin nevie lietať

Príbeh o vtáčikovi, ktorý mal rád knihy

Jennifer Berne

5,0
( 1 )

Odkiaľ vie taký malý škorec čokoľvek o hurikánoch? No predsa z knižiek!
Calvin je škorec a narodil sa so svojimi sestričkami a bračekmi pod strechou starej stodoly. Malé škorce začali čoskoro po narodení objavovať svet: jeden objavil blato, druhý vodu, iný trávu alebo chutnučké dážďovky. A Calvin? Calvin objavil knihu! A od tej chvíle iba čítal a čítal a vôbec nechodil na hodiny lietania! Prichádza jeseň a vtáčiky musia odletieť na juh.Šikovní bračekovia a sestričky určite niečo vymyslia, aby Calvin mohol ísť. A Calvin sa im odvďačí záchranou kŕdľa pred hurikánom.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 36
EAN 9788000028538
Dátum vydania 10.10.2011
Vek od 4
Formát 235x235 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,38
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Calvin je škorec a narodil sa so svojimi sestričkami a bračekmi pod strechou starej stodoly. Malé škorce začali čoskoro po narodení objavovať svet: jeden objavil blato, druhý vodu, iný trávu alebo chutnučké dážďovky. A Calvin? Calvin objavil knihu! A od tej chvíle iba čítal a čítal... a vôbec nechodil na hodiny lietania! Prichádza jeseň a vtáčiky musia odletieť na juh. Calvin však s nimi nemôže... Ale šikovní bračekovia a sestričky už niečo určite vymyslia, aby Calvin mohol ísť. A Calvin sa im odvďačí záchranou celého kŕdľa pred hurikánom. Odkiaľ vie taký malý škorec čokoľvek o hurikánoch? No predsa z knižiek!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!