EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Zapovězený chrám

Patrick Woodhead


Tajemství zpod vrcholků Himálaje
Dva mladí horolezci z Londýna narazí v nedostupných a zakázaných částech Himálaje na pradávné tajemství. Jejich dobrodružná cesta na vrchol hory, již nezaznamenává žádná z map, se prolíná s dramatickou cestou malého chlapce, jemuž je v patách tajná čínská policie. Kdo je ten zdánlivě zcela obyčejný chlapec a kam přes celou Čínu míří? A co se stane, když se cesty všech zkříží pod horou, jejíž vrcholek stále skrývá neproniknutelný oblak mlhy. Kniha v sobě spájí to nejlepší z Dana Browna a Clivea Cusslera.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 336
EAN 9788025901175
Dátum vydania 19.11.2012
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo PLUS
Hmotnosť 0,47
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Dva mladí horolezci z Londýna narazí v nedostupných a zakázaných částech Himálaje na pradávné tajemství. Jejich dobrodružná cesta na vrchol hory, již nezaznamenává žádná z map, se prolíná s dramatickou cestou malého chlapce, jemuž je v patách tajná čínská policie. Kdo je ten zdánlivě zcela obyčejný chlapec a kam přes celou Čínu míří? A co se stane, když se cesty všech zkříží pod horou, jejíž vrcholek stále skrývá neproniknutelný oblak mlhy. Patrick Woodhead, sám aktivní horolezec a dobrodruh, neztrácí tempo ani tam, kde už řídne vzduch a čtenáři lapají dechu, strženi tímto výjimečným dobrodružstvím: Zapovězený chrám v sobě spájí to nejlepší z Dana Browna a Clivea Cusslere.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!