EN

Nemčina nielen do auta – CD s MP3

Kostnerová Ilona


Počúvajte a učte sa cudzie jazyky kedykoľvek a kdekoľvek!
Počúvajte a učte sa cudzie jazyky kedykoľvek a kdekoľvek! Nielen v aute, ale aj pri oddychovaní môžete rozvíjať svoju slovnú zásobu nemčiny. Vďaka rozličným typom cvičení na CD sa vaša znalosť jazyka pri počúvaní upevní a s využitím vzorových fráz sa naučíte vytvárať nové slovné spojenia.Tituly sú členené tematicky a sú určené začiatočníkom a mierne pokročilým.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 0
EAN 9788080895075
Dátum vydania 21.2.2011
Vek od 0
Formát 125x145 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,05
Typ Kniha
– Ste mierne pokročilí alebo falošní začiatočníci a potrebujete sa rozhovoriť? – Na preštudovanie slovíčok alebo základných fráz v brožúrke vám stačí 10 minút. – O všetko ostatné sa postará počúvanie CD, kdekoľvek si spomeniete – v aute, vo vlaku, na korčuliach... 1. Predstavovanie 2. V reštaurácii 3. V kaviarni 4. V hoteli 5. Cestovanie autom 6. Na cestách 7. Orientácia v meste 8. V supermarkete 9. V obchodnom dome 10. U lekára 11. Názory 12. Dohováranie termínov 13. Pozvanie 14. Povolanie 15. Telefonovanie 16. Aktuálne

Súbory na stiahnutie

Ukážka

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!