EN

Posolstvo jednorožcov 1 – Strážcovia dob

Michaela Burdová


Vydajte sa za dobrodružstvom do Lilandgarie, krajiny posvätných jednorožcov!
Vydajte sa za dobrodružstvom do Lilandgarie, krajiny posvätných jednorožcov! Jednorožce sú stelesnením dobra, a kým sú pohromade, nemá zlo šancu. Jeden z jednorožcov sa však oddelí od stáda, a tým je dobro narušené. Do Lilandgarie sa preto vracajú elfovia, aby pomohli zachrániť dobro a opäť nastoliť rovnováhu sveta.

Informácie

Ilustrátor Petr Vyoral
Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Počet strán 288
EAN 9788080899271
Dátum vydania 14.10.2014
Vek od 11
Formát 152x228 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,53
Typ Kniha
Vydajte sa za dobrodružstvom do Lilandgarie, krajiny posvätných jednorožcov! Jednorožce sú stelesnením dobra, a kým sú pohromade, nemá zlo šancu. Jeden z jednorožcov sa však oddelí od stáda, a tým je dobro narušené. Ničomný čarodejník Valgar chce ovládnuť celú Lilandgariu. Vypustí z temnoty hrozné netvory a snaží sa nájsť strateného jednorožca, aby zničil dobro raz a navždy, a oslobodil z hlbín pekla najmocnejšieho démona všetkých čias Golroga. Do Lilandgarie sa preto vracajú elfovia, aby pomohli zachrániť dobro a opäť nastoliť rovnováhu sveta.

Ďalšie tituly z rady "Posolstvo jednorožcov"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!