EN

Michael Schumacher: Cesta na vrchol

James Allen

Schumi, fenomén F1!
Kniha známého britského komentátora F1 Jamese Allena přináší pohled na celosvětově známou a také komplikovanou osobnost závodníka Michaela Schumachera, sedminásobného mistra světa. Schumacher se během své dlouholeté sportovní kariéry stal držitelem mnoha titulů, vítězství, nejrychlejších kol, pole position a nejvyšší počet výher v jedné sezoně. V sezoně 2002 se stal jediným jezdcem v historii, který se umístil na stupních vítězů.

Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Kniha známého britského komentátora F1 Jamese Allena přináší nový pohled na celosvětově známou a také komplikovanou osobnost závodníka Michaela Schumachera, sedminásobného mistra světa. Schumacher se během své dlouholeté sportovní kariéry stal držitelem mnoha rekordů, získal nejvíce mistrovských titulů, vítězství, nejrychlejších kol, pole position a nejvyšší počet výher v jedné sezoně. V sezoně 2002 se stal jediným jezdem v historii, který se umístil ve všech závodech sezony na stupních vítězů.