EN

Rozprávky o vlkovi - Detské divadielko s bábkami

Oldřich Růžička


Zahraj si divadlo
So sériou Detských bábkových divadielok si môžete svoje obľúbené rozprávky nielen prečítať, ale si ich aj zahrať ako divadelné predstavenie. Box, ktorý poslúži ako javisko, obsahuje bábky, kulisy a tri najznámejšie rozprávky o vlkovi. Na každú rozprávku nadväzuje krátky scenár. Stačí len postaviť javisko, nachystať bábky a predstavenie sa môže začať. Vďaka nádherným kulisám a bábkam vám známe rozprávkové postavičky ožijú priamo pred očami.

Informácie

Žáner rozprávka
Jazyk slovenčina
Počet strán 20
EAN 9788000043715
Dátum vydania 22.8.2016
Vek od 4
Formát 260x215 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,8200
Typ Kniha
So sériou Detských bábkových divadielok si môžete svoje obľúbené rozprávky nielen prečítať, ale si ich aj zahrať ako divadelné predstavenie. Box, ktorý poslúži ako javisko, obsahuje bábky, kulisy a tri najznámejšie rozprávky o vlkovi. Príbehy sú napísané jednoduchým štýlom, pri ktorom udržia pozornosť aj tí najmenší čitatelia. Na každú rozprávku nadväzuje krátky scenár. Stačí len postaviť javisko, nachystať bábky a predstavenie môže začať. Vďaka nádherným kulisám a bábkam vám známe rozprávkové postavičky ožijú priamo pred očami. VO VNÚTRI BOXU NÁJDETE: Knihu s tromi rozprávkami: O Červenej čiapočke O vlkovi a kozliatkach O troch malých prasiatkach Kulisy: kováčska dielňa, chalúpka, domčeky troch malých prasiatok, hlboký les, čistina Obojstranné bábky: vlk, Červená čiapočka, babička, vlk preoblečený za babičku, poľovník, prasiatka, kozliatka, vrece s kozliatkami, koza

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Detské divadielko s bábkami"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

Prihlásiť

Recenzia médii

blog - Oldřich Růžička: Rozprávky o vlkovi

Vo vydavateľstve Albatros vyšli nedávno dve detské bábkové divadielka: Rozprávky o princeznách a Rozprávky o vlkovi. Každé divadielko obsahuje knihu s troma rozprávkami, bábky a kulisy. Všetko je zabalené v škatuli, ktorá zároveň slúži ako javisko. Celok pôsobí rozkošne a divadielko je radosť rozbaľovať. Pre Mimi som k jej nedávnym meninám vybrala Rozprávky o vlkovi a darček zožal veľký úspech. Skoro každý večer musíme hrať divadlo. Chodíme preto aj o niečo skôr do postele. Aby sme mali na rozprávky pokoj a mohli si ich zahrať všetky. Je úžasné pri hre Mimi sledovať. Tak krásne sa vie ponoriť do príbehu, užíva si predstavenie ako keby sedela v naozajstnom bábkovom divadle. Potom sa vystriedame. Mimi šikovne mení kulisy a aj hlasy pri každej bábke. Nikdy ju nezabudnem na záver odmeniť veeeľkým potleskom. K divadielku je pribalené leporelo, ktoré si môžete s deťmi čítať popri hraní predstavenia alebo aj len tak a obsahuje tieto tri rozprávky: O Červenej čiapočke O vlkovi a kozliatkach O troch malých prasiatkach Kniha začína vtipným príhovorom hlavného aktéra vlka, ktorého si Mimi zaraz obľúbila a pokračuje modernejším jazykom napísanými rozprávkami. Na konci každej z nich je scenár k bábkovému divadlu, ktorý deťom pomôže najmä na začiatku. Čím viac budú divadielko hrať, tým menej budú scenár potrebovať. V boxe sa okrem knihy nachádzajú ešte kulisy: kováčska dielňa, chalúpka, domčeky troch malých prasiatok, les, čistinka a bábky. Bábky sú obojstranné a je ich 8: vlk, Červená čiapočka, babička-vlk prezlečný za babičku, horár, koza, kozliatka a 2x prasiatka. Jedinú vec, ktorú musím divadielku vytknúť je, že nám pri hraní rozprávky o troch kozliatkach veľmi chýba bábka kováča, ale vynašli sme sa a s Mimi sa tvárime, že ním je horár z Červenej čiapočky. Rada by som vám ešte napísala pár riadkov, ale Mimi je už netrpezlivá. Berie mi zo stola javisko spolu s bábkami a ťahá ma hrať sa. Tak sa majte, mňa čaká súkromné predstavenie.

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižnej hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!