EN

Sovětská esa na lavočkinech

George Mellinger


Na nebi Velké vlastenecké války!
LaGG-3 byl poslední z nové generace pístových stíhaček, která vstupovala počátkem roku 1941 do služby v sovětském vojenském letectvu. Zpočátku si získal nedobrou pověst kvůli dřevěné konstrukci a snadnosti, s jakou jej nepřítel sestřeloval. Avšak po remotorizaci a po přeznačení na La-5 a La-7 se stal jednou z nejlepších stíhaček 2. světové války. Poznejte i vy detailně tyto stroje a osudy lidí s nimi spjatými.

Informácie

Žáner military
Jazyk čeština
Počet strán 80
EAN 9788025134788
Dátum vydania 16.8.2011
Vek od 15
Formát 170x243 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,4650
Typ Kniha
LaGG-3 byl poslední z nové generace pístových stíhaček, která vstupovala počátkem roku 1941 do služby v sovětském vojenském letectvu. Zpočátku si získal nedobrou pověst kvůli dřevěné konstrukci a snadnosti, s jakou jej nepřítel sestřeloval. Avšak po remotorizaci a LaGG-3 byl poslední z nové generace pístových stíhaček, která vstupovala počátkem roku 1941 do služby v sovětském vojenském letectvu. Zpočátku si získal nedobrou pověst kvůli dřevěné konstrukci a snadnosti, s jakou jej nepřítel sestřeloval. Avšak po remotorizaci a po přeznačení na La-5 a La-7 se stal jednou z nejlepších stíhaček 2. světové války. Poznejte i vy detailně tyto stroje a osudy lidí s nimi spjatými.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižnej hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!