EN

Jak Krtek uzdravil myšku

Hana Doskočilová


Podaří se krtkovi najít zázračnou bylinku, která jeho kamarádku myšku uzdraví? Vydejte se po Krtkových stopách a najdete ji i vy!
Není na světě nic lepšího nežli mít kamaráda. Krtek má kamarádku myšku, která však jednoho dne onemocní a Krtek se vydá na dlouhou a dobrodružnou výpravu, aby našel zázračný lék. Procestuje skoro celý svět - po souši, ve vodě i ve vzduchu. Podaří se mu najít zázračnou bylinku, která myšku uzdraví?

Informácie

Ilustrátor Zdeněk Miler
Jazyk čeština
Rada Krtko
Počet strán 88
EAN 9788000036830
Dátum vydania 6.10.2014
Vek od 3
Formát 195x255 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,47
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Není na světě nic lepšího nežli mít kamaráda. Krtek má kamarádku myšku. Ta však jednoho dne onemocněla a Krtek se vydal na dlouhou a dobrodružnou výpravu, aby našel zázračný lék, který by myšku vyléčil. Procestoval skoro celý svět - po souši i ve vodě i ve vzduchu. A víte, kde bylinku se zvláštním jménem Matricaria chamomilla nakonec našel? Nevíte? Potom jste ještě nepřečetli tuhle knížku. Vydejte se po Krtkových stopách a najdete ji i vy!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Krtko"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!