EN

Informácie pre kníhkupectvá a knižnice

DISTRI.SK je knižná logistická a distribučná sieť prevádzkovaná spoločnosťou Albatros Media Slovakia. Zabezpečuje dodávky titulov nakladateľstiev Albatros, B4U Publishing, BizBooks, Computer Press, Egmont, Fragment, Kniha Zlín,  Management Press, CPress, Edika, Plus, CooBoo, Motto, XYZ a Edice České televize do kníhkupectiev a knižníc na Slovensku. Registrovaným zmluvným odberateľom dodáva objednaný tovar do jedného pracovného dňa od prijatia objednávky. Zákazníkom DISTRI.SK je k dispozícii plne automatický, vyhľadávajúci a objednávkový internetový informačný systém na adrese www.distri.sk.

 

DISTRI.SK

 

Každý mesiac je veľkoobchodným odberateľom rozosielaný mesačník DISTRI.SK, vďaka ktorému sú informovaní o všetkých novinkách, ale tiež o všetkých špeciálnych akciách daného obdobia. Elektronickú verziu na stiahnutie nájdete po prihlásení sa na portál distri.sk v sekcii na stuiahnutie.

Ak nie ste registrovaným (zmluvným) odberateľom Albatros Media Slovakia, kontaktujte v prípade Vášho záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu naše obchodné oddelenie. Kontakt nájdete tu.

NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!