EN

Informácie pre kníhkupectvá a knižnice

DISTRI.SK je knižná logistická a distribučná sieť prevádzkovaná spoločnosťou Albatros Media Slovakia. Zabezpečuje dodávky titulov nakladateľstiev Albatros, B4U Publishing, BizBooks, Computer Press, Egmont, Fragment, Kniha Zlín,  Management Press, CPress, Edika, Plus, CooBoo, Motto, XYZ a Edice České televize do kníhkupectiev a knižníc na Slovensku. Registrovaným zmluvným odberateľom dodáva objednaný tovar do jedného pracovného dňa od prijatia objednávky. Zákazníkom DISTRI.SK je k dispozícii plne automatický, vyhľadávajúci a objednávkový internetový informačný systém na adrese www.distri.sk.

 

DISTRI.SK

 

Každý mesiac je veľkoobchodným odberateľom rozosielaný mesačník DISTRI.SK, vďaka ktorému sú informovaní o všetkých novinkách, ale tiež o všetkých špeciálnych akciách daného obdobia. Elektronickú verziu na stiahnutie nájdete po prihlásení sa na portál distri.sk v sekcii na stuiahnutie.

Ak nie ste registrovaným (zmluvným) odberateľom Albatros Media Slovakia, kontaktujte v prípade Vášho záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu naše obchodné oddelenie. Kontakt nájdete tu.

NAPÍŠTE NÁM