EN

Knižné kluby

Prinášajú bohatý výber toho najlepšieho z ponuky mediálnej spoločnosti Albatros Media Slovakia s. r. o.. Prostredníctvom knižných katalógov je možné objednávať tituly z produkcie štrnástich samostatných nakladateľstiev Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Egmont, Fragment, Kniha Zlín, Management Press, Motto, Plus, XYZ a v rámci koedičného projektu Edice České televize za klubové ceny. Ponuka katalógov obsahuje pestrú škálu beletrie, kníh pre deti, odborných či záujmových. Starostlivý výber je zameraný tak, aby oslovil čitateľov všetkých záujmových a vekových kategórií. Ide o projekty jednotlivých vydavateľstiev, ktorých poslanie ďaleko presahuje komerčné účely. 

 

Klub mladých čitateľov Albatros

Je projekt vydavateľstva Albatros zameraný na podporu čítania na základných školách. Cieľom klubu je pomáhať pedagógom v úsilí zvyšovať záujem žiakov o literatúru, podporovať čítanie detí a aktívne prispievať k tomu, aby deti čítali s porozumením, chápali zmysel textu, vedeli ho vyjadriť a porovnať s vlastnými životnými skúsenosťami. Svojím zameraním Klub mladých čitateľov Albatros presahuje čisto komerčné ponuky šírením nielen zábavnej, ale aj kvalitnej literatúry. Klub ponúka kvalitnú beletriu pre deti a mládež, neraz spracovanú invenčným spôsobom, ale aj rôzne zábavné a interaktívne tituly, literatúru populárno - náučnú či výchovno-vzdelávaciu.

logo Albatros

 

Knižný klub Fragment

Poslaním klubu je priviesť deti späť k čítaniu. Knižný klub Fragment ponúka prostredníctvom katalógov deťom, učiteľom i školám tituly z produkcie vydavateľstva Fragment. V súčasnej dobe s nami úspešne spolupracuje viac ako 1 200 základných a materských škôl po celom území SR.

Ak vaša škola nie je v zapojená v knižnom klube alebo máte záujem pôsobiť ako dôverník na vašej škole, neváhajte nás kontaktovať. Kontakt na knižné kluby nájdete tu.


Galéria

NAPÍŠTE NÁM