EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Kráska a geek

Melissa Keilová


Filmová pravidla v životě neplatí. Nebo ano?
Sam Kinnison je geek a vůbec mu to nepřekáží. Má svoje hororové filmy, svoje potrhlé kámoše a taky World of Warcraft. Pokud se u jeho dveří neobjeví samotná princezna Leia, nepovažuje za nutné existenci ženského pohlaví jakkoliv řešit. Pak ale potká Camillu. Je krásná, přátelská a do jeho světa vůbec nezapadá. Sam je přesvědčený, že nejlepší bude ji ignorovat. Jenže Camilla se rozhodne, že Sam se stane součástí jejího života, ať on chce, nebo nechce…

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 296
EAN 9788025329894
Dátum vydania 21.11.2016
Vek od 14
Formát 135x203 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,342
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Filmová pravidla v životě neplatí. Nebo ano?

Sam Kinnison je geek a vůbec mu to nepřekáží. Má svoje hororové filmy, svoje potrhlé kámoše a taky World of Warcraft. Pokud se u jeho dveří neobjeví samotná princezna Leia, nepovažuje za nutné existenci ženského pohlaví jakkoliv řešit.

Pak ale potká Camillu. Je krásná, přátelská a do jeho světa vůbec nezapadá. Sam je přesvědčený, že nejlepší bude ji ignorovat. Jenže Camilla se rozhodne, že Sam se stane součástí jejího života, ať on chce, nebo nechce.

Samova filozofie, že všechno, co potřebuje znát k životu, se může naučit z filmů, náhle míří do slepé uličky. Nebo snad jen celou dobu sledoval špatný žánr?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!