EN

Aktuality

Zľava 30% na detektívky R. Galbraitha a B. Miniera

Robert Galbraith a Bernard Minier majú spoločné minimálne dve veci. Obaja sú výnimoční autori detektívnych príbehov, ktoré si získali milióny fanúšikov po celom svete. A obaja píšu tučné knihy, pod 500 strán nejde ani jedna z nich! Práve do takýchto hrubých kníh je dobré začítať sa v týchto dňoch, a preto vám na tituly oboch autorov ponúkame zľavu 30 percent. Platí len do pondelka 30. marca 2020.
Celá aktualita...

ZABAVTE SA DOMA S DEŤMI

Byť zavretý doma je síce super, ale hodil by sa aj nejaký fajn program Akákoľvek zábava s deťmi príde preto v týchto dňoch isto vhod. A keď sa pritom ešte aj niečo naučia, o to lepšie! Preto vám ponúkame 25-percentnú zľavu na populárno-náučné knihy pre deti v slovenčine. Veríme, že s nimi strávite príjemný čas, decká sa niečo naučia a doma bude zábava! Akcia trvá do 30.03.2020
Celá aktualita...
Ako môže ďalej žiť zlomené srdce?

Toto je príbeh ľudského srdca, ktoré dokáže biť ďalej, hoci je roztrieštené na milión kúskov. Toto je ultimátne svedectvo o tom, ako môže ďalej žiť zlomené srdce. Román americkej autorky Deb Calettiovej Jedno srdce, jedno telo, jeden svet, ktorý práve vychádza vo výbornom preklade spisovateľky Zuzany Štelbaskej vo vydavateľstve CooBoo, získal ocenenie Printz Honor Book za najlepšiu tínedžerskú knihu roku 2019.
Celá aktualita...


Jediná žena v miestnosti

Neuveriteľný a dychvyrážajúci je životný príbeh slávnej hollywoodskej herečky a utajenej vynálezkyne Hedy Lamarrovej. Rovnaká je aj kniha americkej autorky Marie Benedictovej Jediná žena v miestnosti, ktorá život oslnivo krásnej a ohromujúco múdrej ženy opisuje. V týchto dňoch vychádza v slovenskom preklade Denisy Ghaniovej vo vydavateľstve Lindeni.

Šťastné knihy (nielen) pre vaše deti

Kvalitných kníh pre deti, ale aj ich zodpovedných rodičov, nie je nikdy dosť. A obzvlášť to platí v aktuálnej situácii, kedy sú zatvorené školy aj škôlky. Čítanie a aktivity s knihami sú vždy zmysluplným využitím voľného času, ktoré nielen zabaví, ale aj poučí. Vydavateľský dom Albatros Media Slovakia v týchto dňoch prináša niekoľko titulov, ktoré sa práve teraz môžu hodiť rodičom aj deťom.


NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!