EN

Aktuality

Volali ma bitkár

„Bol som maximálne otvorený a úprimný. Úplne som sa otvoril a rozhovoril, ako by som bol u psychológa. Pri viacerých pasážach nechýbali ani slzy. Bral som to ako očistu,“ hovorí bývalý hráč NHL aj slovenskej hokejovej reprezentácie, aktuálne hádam najsledovanejší hokejový expert RTVS Boris Valábik o svojej pripravovanej knihe s názvom Volali ma bitkár. Kniha vyjde už 3. mája vo vydavateľstve Lindeni.
Celá aktualita...
Prvý „peškopis" populárneho českého cestovateľa Ladislava Ziburu

Ladislav Zibura patrí nielen k najznámejším českým cestovateľom, ale radí sa aj medzi najúspešnejších spisovateľov. Doma predal vyše 110 tisíc výtlačkov svojich „peškopisov“, ako nazýva knihy o svojich peších cestách po atraktívnych miestach zemegule. V týchto dňoch mu prvá kniha 40 dní pešo do Jeruzalema vychádza aj v slovenčine a v stredu, 10. apríla, ju príde osobne predstaviť do Bratislavy.Úškľabok

Ďalší drsný prípad Aidana Waitsa - skorumpovaného detektíva a kriminálnika so záľubou v ženských a fete.
Celá aktualita...

Spoznajte ikonu hudobného sveta v krásnej ilustrovanej biografii Davida Bowieho

David Bowie bol viac ako spevák, viac než umelec. Jeho vplyv na modernú popkultúru je nezmazateľný. Práve o ňom je nádherná kniha Bowie: Ilustrovaný životopis od španielskej autorsko-ilustrátorskej dvojice Fran Ruiz – Mariá Hesseová, ktorá práve vyšla vo vydavateľstve Lindeni. Vďaka nej budete mať pocit, že príbeh o životnej dráhe Bowieho počúvate priamo z jeho úst. Spoznajte muža mnohých tvárí, kontroverznú ikonu hudobného sveta aj jeho alter ego Ziggyho Stardusta.
Celá aktualita...


NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!