EN

Aktuality


Podaj mi ruku

Keď brutálne udalosti z histórie zasahujú do života hlbšie, než si dokážete predstaviť. Nový román od držiteľky ocenenia Najlepšie švédske krimi.

OCEŇOVANÉ TRILERY OD SVETOVÝCH AUTORIEK: ZLODEJ TETOVANIA A PODAJ MI RUKU

Drsné, napínavé a mrazivé príbehy už dávno nie sú len doménou mužov, čoraz častejšie sa týmto druhom literatúry presadzujú aj spisovateľky. A je to dobre, do dramatických príbehov dokážu vniesť netradične emotívne nápady aj nevšedné ženské hrdinky. Platí to aj o hviezdach súčasnej svetovej knižnej scény – Tove Alsterdalovej zo Švédska a Škótke Alison Belshamovej, ktorým v týchto dňoch vyšli vo vydavateľstve Lindeni nové napínavé trilery.

Kvety pre Algernona - kultový román 20. storočia

Kvety pre Algernona, kultový román druhej polovice 20. storočia, vychádza prvýkrát v slovenskom preklade Zuzany Trstenskej. Kniha amerického autora Daniela Keyesa je právom považovaná za klasiku americkej literatúry, ktorá inšpirovala množstvo filmových, divadelných a dokonca aj rozhlasových adaptácií. „Srdcervúca, perfektná a absolútne brilantná,“ napísali o knihe v Guardiane. „Toto je jedna z tých predurčených kníh, čo museli byť napísané. Myšlienka knihy je dokonalá a zároveň strašne znepokojujúca.“Legenda

Srdce, ktoré treba chrániť.Dlh, ktorý treba splatiť.Hra, ktorú treba vyhrať. Druhý diel úspešnej série Caraval.
Celá aktualita...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!