EN

Centrum nových formátov

Nové samostatné Centrum nových formátov zriadila spoločnosť Albatros Media a.s. na jar 2011 s cieľom rozvoja svojich aktivít v ďalších mediatypoch mimo knižných titulov. Centrum rozvíja aktivity spoločnosti v oblasti televízie, filmu a periodík, ale tiež v oblasti nových elektronických médií.

Programovým riadením je poverená, ako člen vedenia Albatros Media, Halina Pawlowská, ktorá je nielen jednou z najúspešnejších českých literárnych autoriek, ale aj dlhodobo úspešnou scenáristkou, producentkou a moderátorkou.

"Od svojich osemnástich sa pohybujem vo sfére médií, najradšej zo všetkého čítam knižky. Považujem preto spoluprácu s Albatros Media za výzvu a výbornú príležitosť zúročiť svoje záľuby a skúsenosti, ale aj možnosť pomôcť schopným tvorcom, aby pokračovali a rozvíjali tie najlepšie české audiovizuálne a literárne tradície. Takže už dnes na všetkých volám: „Nebojte sa mi ozvať, možno práve Vás napadne úplná bomba!"

V prípade vášho záujmu o spoluprácu s Centrom nových formátov Albatros Media a.s. nás kontaktujte najlepšie e-mailom na adresu: info@albatrosmedia.sk.

 

UPOZORNENIE pre autorov kníh:
Činnosť centra nových formátov NIE JE zameraná na posudzovanie rukopisov a literárnych diel k ich prípadnému vydaniu v niektorom z nakladateľstiev Albatros Media a.s. ani na poradnú činnosť začínajúcim autorom. Centrum na takéto ponuky z časových dôvodov nemôže reagovať. Pre autorov je určená vstupná brána, ktorú nájdete tu.

NAPÍŠTE NÁM