EN

Centrum nových formátov

Nové samostatné Centrum nových formátov zriadila spoločnosť Albatros Media a.s. na jar 2011 s cieľom rozvoja svojich aktivít v ďalších mediatypoch mimo knižných titulov. Centrum rozvíja aktivity spoločnosti v oblasti televízie, filmu a periodík, ale tiež v oblasti nových elektronických médií.

Programovým riadením je poverená, ako člen vedenia Albatros Media, Halina Pawlowská, ktorá je nielen jednou z najúspešnejších českých literárnych autoriek, ale aj dlhodobo úspešnou scenáristkou, producentkou a moderátorkou.

"Od svojich osemnástich sa pohybujem vo sfére médií, najradšej zo všetkého čítam knižky. Považujem preto spoluprácu s Albatros Media za výzvu a výbornú príležitosť zúročiť svoje záľuby a skúsenosti, ale aj možnosť pomôcť schopným tvorcom, aby pokračovali a rozvíjali tie najlepšie české audiovizuálne a literárne tradície. Takže už dnes na všetkých volám: „Nebojte sa mi ozvať, možno práve Vás napadne úplná bomba!"

V prípade vášho záujmu o spoluprácu s Centrom nových formátov Albatros Media a.s. nás kontaktujte najlepšie e-mailom na adresu: info@albatrosmedia.sk.

 

UPOZORNENIE pre autorov kníh:
Činnosť centra nových formátov NIE JE zameraná na posudzovanie rukopisov a literárnych diel k ich prípadnému vydaniu v niektorom z nakladateľstiev Albatros Media a.s. ani na poradnú činnosť začínajúcim autorom. Centrum na takéto ponuky z časových dôvodov nemôže reagovať. Pre autorov je určená vstupná brána, ktorú nájdete tu.

NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!