EN

Sphere card

Vernostný program Sphere je najväčším univerzálnym vernostným programom svojho druhu, fungujúcim na území SR a ČR, v rámci ktorého sú vydávané karty s logom Sphere pre zamestnancov, klientov, golfistov, pre mladých, ale aj pre cudzincov. Držitelia kariet s vernostným programom Sphere môžu využívať výhody a zľavy v širokom spektre oborov. Kompletné informácie o programe Sphere nájdete TU.

Teraz máte jedinečnú možnosť získať so špeciálnou zľavou 20 %, pre držiteľov Sphere VIP a Sphere young až 25%, kompletnú ponuku kníh z produkcie nakladateľstva Albatros Media Slovakia, ktoré ponúka pod značkami 14 samostatných vydavateľstiev Albatros, BizBooks, Computer Press, Egmont, Fragment, Kniha Zlín,  Management Press, CPress, Edika, Plus, CooBoo, Motto, XYZ a Edice České televize široké spektrum mediálnych produktov - kníh, interaktívnych encyklopédií na CD-ROM, audionahrávok a DVD.

Ponuka nakladateľstva Albatros Media Slovakia je naozaj bohatá. Odborná počítačová, ekonomická a jazyková literatúra, hobby, auto-moto, šport, detské knihy, beletria, sci-fi i fantasy. Z našej širokej ponuky si vyberie naozaj každý!

Pre získanie zľavy stačí len pri registrácii zadať EAN kód vašej Sphere a okamžite získavate možnosť nakupovať knihy za špeciálne ceny. U platobných kariet s logom Sphere, kde nie je čiarový kód, zadajte prvých 8 číslic čísla karty.

Ponúkanú zľavu nie je možné kombinovať s ďalšími poskytovanými zľavami.

NAPÍŠTE NÁM