EN

Bájne bytosti 3D

5,0
( 1 )

Kniha plná čarovných bytostí + 3D aktivačné karty!
Neváhaj – magické tvory a bytosti striehnu na tajomných miestach celého sveta! Niektoré sú oslnivo krásne, niektoré trochu šibalské a nežičlivé, radi spôsobujú ostatným neplechu. Táto kniha ti ukáže fantastický svet, kde môžeš tieto bájne bytosti stretnúť zoči-voči! Pomocou magickej rozšírenej reality sa stretneš s vílou, premeníš sa na ohyzda, uspíš obra a pomôžeš na svet dráčikovi.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 46
EAN 9788074472077
Dátum vydania 8.10.2012
Vek od 8
Formát 262x228 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,5
Typ kniha + CD
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Priprav sa na čarovný zážitok s interaktívnou rozšírenou realitou. Táto kniha + webová kamera + počítač = super 3D zážitky!

Neváhaj – magické tvory a bytosti striehnu na tajomných miestach celého sveta! Niektoré sú oslnivo krásne, niektoré trochu šibalské a nežičlivé, radi spôsobujú ostatným neplechu. Táto kniha ti ukáže fantastický svet, kde môžeš tieto bájne bytosti stretnúť zoči-voči! Pomocou magickej rozšírenej reality sa stretneš s vílou, premeníš sa na ohyzda, uspíš obra a pomôžeš na svet dráčikovi – toto všetko na obrazovke tvojho počítača!

Pridrž aktivačné karty pred kamerou tvojho počítača a uvidíš ohyzdov a obrov v úžasnej 3D podobe!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "3D - rozšírená reailta"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!