EN

Leonardo 5 - Génius pro každou příležitost

Bob de Groot


Co nového čeká Leonarda nyní?
Leonardo patří již celých třicet let k nejlepším francouzským humoristickým komiksům. Šílený vědátor, který nese vskutku některé zkarikované rysy Leonarda da Vinciho, má popleteného a nenapravitelně líného učedníka, který se vždy postará o to, aby i ty nejgeniálnější vynálezy velkého mistra skončily naprostou katastrofou.

Informácie

Ilustrátor Turk
Číslo dielu 5
Jazyk čeština
Rada Leonardo
Počet strán 48
EAN 9788074472329
Dátum vydania 5.11.2012
Vek od 8
Formát 210x295 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,208
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Leonardo patří již celých třicet let k nejlepším francouzským humoristickým komiksům a i u nás si již získal spoustu příznivců. Šílený vědátor, který nese vskutku některé zkarikované rysy Leonarda da Vinciho, má popleteného a nenapravitelně líného učedníka, který se vždy postará o to, aby i ty nejgeniálnější vynálezy velkého mistra skončily naprostou katastrofou. Francouzský výtvarník a novodobý zastánce tintinovské „čisté linky“ Turk (vlastním jménem Philippe Liégeois) a belgický scenárista Bob de Groot spojili své síly již na počátku 70. let minulého století v komiksu Robin Dubois, ale opravdového úspěchu dosáhli až s komiksem Léonard, který vycházel též v legendárním časopise Pif, jenž je dobře znám i u nás.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Leonardo"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!