EN

Dynastie boha Slunce

Victoria Kanakaredes


Příběh starověkého Egypta
Dynastie boha Slunce vás přenese do jednoho z nejvyhrocenějších období starověkého světa, aby jste spolu s ní mohli prožít bouři zdrcujícího chaosu svírající Egypt ve svém náručí, ze které nakonec spolu s odvěkým řádem Ma´at, povstala také nejznámější a nejmocnější dynastie. Neboť právě v těch těžkých časech zahalených dusivým napětím a prachem zmaru a nejistoty se rodí XVIII. dynastie, za jejíž vlády země na Nilu dosáhne svého největšího rozmachu.

Informácie

Žáner román
Jazyk čeština
Počet strán 544
EAN 9788073887353
Dátum vydania 15.11.2012
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,6
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Dynastie boha Slunce vás přenese do jednoho z nejvyhrocenějších období starověkého světa, aby jste spolu s ní mohli prožít bouři zdrcujícího chaosu svírající Egypt ve svém náručí, ze které nakonec spolu s odvěkým řádem Ma´at, povstala také nejznámější a nejmocnější dynastie. Neboť právě v těch těžkých časech zahalených dusivým napětím a prachem zmaru a nejistoty se rodí XVIII. dynastie, za jejíž vlády země na Nilu dosáhne svého největšího rozmachu, blahobytu a v historii zůstane navěky zapsána jako dynastie boha Slunce.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!