EN

Jak velbloud potkal ťavu

Mária Nerádová


Zábavný obrázkový česko-slovenský slovník s pexesem!
Velbloud, nebo ťava? Lienka, nebo beruška? A kam jde ta Marína – do cintorína? Čeština i slovenština ukrývají spoustu záludností, na které můžou děti při povídání s kamarády narazit. Právě pro ně je určen tento zábavný obrázkový česko-slovenský slovník. Najdete tu slova ze všech možných oblastí, takže už vás nic nepřekvapí! Ke knize je přibalené i zábavné pexeso. Kniha získala ocenenie: Najkrajšia kniha jari 2014.
Získané ocenenia:
Najkrajšia detská kniha BIBIANA, 2014, Najkrajšia detská kniha jari 2014

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 96
EAN 9788000034997
Dátum vydania 7.4.2014
Vek od 5
Formát 195x255 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,575
Typ Kniha + doplnok
Velbloud, nebo ťava? Lienka, nebo beruška? A odkud jde ta Marína – od cintorína? Čeština i slovenština ukrývají spoustu záludností, na které můžou děti při povídání s kamarády narazit. Právě pro ně je určen tento zábavný obrázkový česko-slovenský slovník nejběžnějších pojmů. Najdete tu slova ze všech možných oblastí, takže už vás nic nepřekvapí! Ke knize je přibalené i zábavné pexeso. Kniha získala ocenenia: Najkrajšia kniha jari 2014 a Najkrajšia kniha Slovenska 2014.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Denník N - Rozumejú vaše deti češtine?

Deťom mojej generácie by v živote nenapadlo, že češtine sa dá i nerozumieť. Aj v neskoršom veku som považovala za vrcholne trápne písať si znalosť češtiny do životopisu v kolónke Cudzie jazyky. Pár desaťročí mnohé zmenilo. Dnešné deti už siahajú po prvých česko - slovenských slovníkoch. Čítala som o tejto knihe už minulý rok, keď mala vyjsť a trochu som zo začiatku ohŕňala nos nad samotnou myšl...

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!