EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Jak velbloud potkal ťavu

Mária Nerádová


Zábavný obrázkový česko-slovenský slovník s pexesem!
Velbloud, nebo ťava? Lienka, nebo beruška? A kam jde ta Marína – do cintorína? Čeština i slovenština ukrývají spoustu záludností, na které můžou děti při povídání s kamarády narazit. Právě pro ně je určen tento zábavný obrázkový česko-slovenský slovník. Najdete tu slova ze všech možných oblastí, takže už vás nic nepřekvapí! Ke knize je přibalené i zábavné pexeso. Kniha získala ocenenie: Najkrajšia kniha jari 2014.


Získané ocenenia:
Najkrajšia detská kniha BIBIANA, 2014, Najkrajšia detská kniha jari 2014

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 102
EAN 9788000034997
Dátum vydania 7.4.2014
Vek od 5
Formát 195x255 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,573
Typ kniha + doplnok
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Velbloud, nebo ťava? Lienka, nebo beruška? A odkud jde ta Marína – od cintorína? Čeština i slovenština ukrývají spoustu záludností, na které můžou děti při povídání s kamarády narazit. Právě pro ně je určen tento zábavný obrázkový česko-slovenský slovník nejběžnějších pojmů. Najdete tu slova ze všech možných oblastí, takže už vás nic nepřekvapí! Ke knize je přibalené i zábavné pexeso.

Kniha získala ocenenia: Najkrajšia kniha jari 2014 a Najkrajšia kniha Slovenska 2014.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Denník N - Rozumejú vaše deti češtine?

Deťom mojej generácie by v živote nenapadlo, že češtine sa dá i nerozumieť. Aj v neskoršom veku som považovala za vrcholne trápne písať si znalosť češtiny do životopisu v kolónke Cudzie jazyky. Pár desaťročí mnohé zmenilo. Dnešné deti už siahajú po prvých česko - slovenských slovníkoch. Čítala som o tejto knihe už minulý rok, keď mala vyjsť a trochu som zo začiatku ohŕňala nos nad samotnou myšl...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!