EN

Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema

Ende


Příhody plné fantazie a humoru napsal věhlasný německý spisovatel Michael Ende, proslulý mimo jiné knížkami Nekonečný příběh či Děvčátko Momo a ukradený čas.
Kdo je Jim Knoflík? Jim je malý černý kluk, který se jako miminko octl v Jasmánii, ostrovním královstvíčku, jemuž vládne král Alfons Třičtvrtěnadvanáct. Kdo je Lukáš? Lukáš je Jimův nejlepší kamarád a je strojvůdcem a vlastníkem lokomotivy Emy. A tihle tři se jednoho dne vydali do světa. Ovšem tahle cesta se změnila ve velké dobrodružství.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 176
EAN 9788000035024
Dátum vydania 11.5.2015
Vek od 8
Formát 163x238 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,53
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Kdo je Jim Knoflík? Jim je malý černý kluk, který se jako miminko octl v Jasmánii, ostrovním královstvíčku, jemuž vládne král Alfons Třičtvrtěnadvanáct.

Kdo je Lukáš? Lukáš je Jimův nejlepší kamarád a je strojvůdcem a vlastníkem lokomotivy Emy. A tihle tři se jednoho dne vydali do světa. Ovšem tahle cesta se změnila ve velké dobrodružství – pluli po moři do Mandaly, kde slíbili císaři najít ztracenou dceru, projeli pohořím Koruna světa, Údolím soumraku a skalní bránou Ústa smrti, potkali polodraka i obra, až konečně dorazili do dračího města Žalmánie. Ale tím tohle podivuhodné putování zdaleka neskončilo!

Příhody plné fantazie a humoru napsal věhlasný německý spisovatel Michael Ende, proslulý mimo jiné knížkami Nekonečný příběh či Děvčátko Momo a ukradený čas.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Ende

Ende

Michael Ende bol nemecký spisovateľ fantasy a detskej literatúry. V roku 1945 bol povolaný do vojny, ale dezertoval a pridal sa k odboju. Neskôr študoval činohru na univerzite a začal písať. Jeho najznámejším príbehom je legendárny Nekonečný príbeh, ktorý mnohý poznajú najmä vďaka filmovej adaptácii. V slovenskom jazyku vo vydavateľstve Albatros vyšla jeho kniha Rodrigo Rabiát jeho panoš Špunt.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM