EN

LEGO® CITY Operácia Zlaté vajce

3,0
( 1 )

Detektívny príbeh a množstvo aktivít s LEGO® minifigúrkou zdarma
V závode na sto metrov s vajcami na lyžičkách sa súťaží o hodnotnú trofej. Dokáže komisár Lupa, ktorý si obľúbil vetu nie je z tohto sveta, so strážnikom Erikom Stredom, ktorý prehltol píšťalku, získať trofej naspäť? Vypátrajú Ignáca Bezzubého, ktorého poznávacím znamením je... že šušle? Prečítaj si príbeh, vyrieš úlohy a zúčastni sa spoločne s policajtmi jedinečnej akcie! V knižke nájdeš nielen úžasnú detektívnu zápletku a minifigúrku zo stavebnice LEGO® City, ale aj mnoho zaujímavých hádaniek.

Informácie

Jazyk slovenčina
Rada LEGO®
Počet strán 32
EAN 9788025142004
Dátum vydania 25.8.2014
Vek od 6
Formát 205x290 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Edícia LEGO
Hmotnosť 0,176
Typ kniha + doplnok
Väzba brožovaná lepená

V závode na sto metrov s vajcami na lyžičkách sa súťaží o hodnotnú trofej.

Dokáže policajt Lupa, ktorý si obľúbil vetu „nie je z tohto sveta“, so strážnikom Erikom Stredom, ktorý prehltol píšťalku, získať trofej naspäť? Vypátrajú Ignáca Bezzubého, ktorého poznávacím znamením je... že šušle? Prečítaj si príbeh, vyrieš úlohy a zúčastni sa spoločne s policajtmi jedinečnej akcie!

V knihe nájdeš nielen úžasnú detektívnu zápletku a minifigúrku zo stavebnice LEGO® City, ale aj mnoho zaujímavých hádaniek, ktoré ťa dovedú až do veľkého finále celého dobrodružstva.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "LEGO®"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!