EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Úklony & úklady

Gail Carrigerová


Divnostroje a mechanická zvířátka. Piklouni a nebezpečné pudinky. Vězte, že i druhý díl Etikety & špionáže bude stát za to!
Sofronie nastupuje do druhého ročníku Penzionátu mademoiselle Geraldiny a hned pomáhá kamarádce zbavit se únosců. A záhada s prototypem pokračuje – tentokrát by někdo zabíjel za jeden droboučký ventil z divnostroje. Jedna potíž za druhou, zvládne to Sofronie? A co ten flirt s kotelníkem Mydlounem?

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Počet strán 304
EAN 9788074476808
Dátum vydania 13.10.2014
Vek od 12
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,422
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Sofronie nastupuje do druhého ročníku Penzionátu mademoiselle Geraldiny a hned musí pomoct své kamarádce Dimity zbavit se únosců a Vieve dostat se do Bunsonovy chlapecké školy. A záhada s prototypem pokračuje – tentokrát by někdo zabíjel za jeden droboučký ventil z divnostroje. Má totiž kontrolovat étherické proudy tak, jak se ještě zatím nikomu nepovedlo! A to by znamenalo převrat v dopravě! Vedle všech těchhle potíží Sofronie zvládne ještě flirtovat s kotelníkem Mydlounem a vykašlat se na Felixe, syna vévody z Golborne.

Divnostroje a mechanická zvířátka. Piklouni a nebezpečné pudinky. Vězte, že i druhý díl Etikety & špionáže bude stát za to!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Akadémia pre mladé dámy"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!